Impreza Battlefield Deluxe Edition – w tę sobotę!

Impreza Battlefield Deluxe Edition – w tę sobotę!11.03.2004 11:24
Michał Wawrzyniak

Już w tę sobotę (13 marca 2004 r.) będzie miał miejsce ETAP I imprezy poświęconej grze Battlefield. Planowany start o godzinie 9:00 w Zamku Ujazdowskim. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie imprezy.

To wydarzenie, w którym może wziąć udział każdy, kto posiada oryginalną kopię gry Battlefield 1942 i gra w zespole. Jeżeli jednak nie masz zespołu - weź swoją instrukcję od oryginalnej wersji gry BF1942 i przyjdź do nas, my znajdziemy Ci zespół, dzięki czemu zagrasz razem z innymi!

Dla osób, które już zarejestrowały swoje zespoły na oficjalnej stronie imprezy, mamy ważną informację. Przed przystąpieniem do rozgrywek należy odebrać kartę rejestracyjną w punkcie rejestracyjnym.

Jeżeli jednak nie zamierzasz zagrać w rozgrywkach, to pamiętaj, że dla Ciebie przygotowaliśmy niespodziankę. Oprócz 3 stref z turniejem gry Battlefield: Deluxe Edition przygotowaliśmy Specjalną Strefę Gier Electronic Arts. Tam będziesz mógł pograć w inne niż Battlefield gry, które z pewnością umilą Ci czas. Zagracie w takie tytuły jak: najnowszy Bond: Everything or Nothing (Playstation 2), SSX3 (Playstation 2), Władca Pierścieni: Powrót Króla (PC) Need for Speed: Underground (PC) FIFA Football 2004 (PC) NBA Live 2004 (PC) i inne!

Zajrzyj na oficjalną stronę imprezy i poznaj więcej szczegółów!

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)