Zmien skórke
Logo Polygamii

Impostor Factory będzie nową grą twórców To the Moon

Zbrodnia to niesłychana...

To the Moon choć proste w formule, zbudowane przy pomocy dość prymitywnego narzędzia jakim jest RPG Maker pokazało, że w grach nieraz istotniejsze od spraw technicznych czy gameplayu są emocje. Trend ten kontynuowały również co najmniej dobre Finding Paradise czy skromniejsze objętościowo A Bird Story. Studio wypracowało własny styl tworzenie gier, a i Impostor Favtory, ogłoszona właśnie świeżynka od Freebird Games, nie zamierza burzyć pewnych porządków. Chociaż… będzie nieco inaczej.

Na razie o Impostor Factory wiemy niewiele poza tym, że będzie historią o zbrodni. I to niejednej, twórcy zapewniają, że w odróżnieniu od poprzednich opowieści, karty tej splamione będą sporą ilością krwi. Tylko przez kogo? Czy to my wcielimy się w detektywa, próbującego odkryć mroczny sekret? Może wręcz przeciwnie, zostaniemy tym złym? Albo będzie to przeplatanka obu tych wątków?

Na więcej deklaracji musimy poczekać, ale Freebird deklaruje, że gra w sumie wyda się fanom znajoma. Z drugiej zapewnia, że przy okazji zmieni mocno podejście twórców do tematu opowiadania historii. Opublikowany na razie teaser nie precyzuje niestety, jak wyglądać będzie formuła zabawy. Premiera tego mrocznego thrillera dopiero w 2020 roku i zapewne nie raz jeszcze do niego nawiążemy.

Krzysztof Kempski

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
0 Odpowiedzi
2 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Cruzer969
Użytkownik

Zrywają całkowicie z To The Moon? Z tego co pamiętam ich wszystkie gry rozgrywały się w tym samym “uniwersum”, a tu zapowiada się coś nowego. Jak dla mnie ekstra!

Adam Piechota
Administrator

…pani zabiła pana!

Popularne wpisy

Popularne Gry