Zmien skórke
Logo Polygamii

Historia pewnego pocisku... i policyjnej interwencji

Spotkaliście się kiedyś z powiedzeniem, że życie pisze najlepsze scenariusze, prawda? Raz na jakiś czas pojawia się historia, która je potwierdza.

Głównym bohaterem tej przygody jest kluha666 – wieloletni czytelnik portalu GRY-Online.pl. Otóż w 2012 roku podczas audycji radiowej innego użytkownika – PILa – wygrał on nabój z wygrawerowanym kodem do gry Sniper Elite v2.

Fajna nagroda, prawda? Zwycięzca postanowił ją spieniężyć – kupnem zainteresował się użytkownik Slasher11. Doszło to transakcji, kluha666 najpierw podzielił się kodem do gry, żeby kolega nie musiał czekać, a nabój wysłał pocztą.

Mija kilka dni. Jest 6 rano, Krystian (tak ma na imię kluha666) smacznie śpi. Nagle słychać walenie w drzwi i krzyk: – Policja! Otwierać! Mama naszego bohatera jest w szoku. Otwiera przerażona, po czym idzie budzić syna. – Krystian, policja do ciebie! – mówi. Zaspany Krystian też w szoku. Z początku nie dowierza, ale musi zmienić swój stosunek do sytuacji, kiedy do pokoju wpada dwóch rosłych funkcjonariuszy. Machają odznakami, każą się ubrać.

Wiecie, o co chodziło? Policja znalazła nabój i stwierdziła, że Krystian, aka kluha666, jest domniemanym handlarzem bronią. Przeszukali jego pokój, zadali adekwatne do “przewinienia” pytania (czy gra w piraty albo pali marihuanę), a następnie skopiowali wymianę mailową będącą dowodem w sprawie i odjechali.

Jaki jest finał dramatycznej przygody? Krystian dostał z powrotem nabój – po trzech latach. Ach, ta szybkość działania polskiego aparatu bezpieczeństwa!

Wniosek? Nie wysyłajcie nikomu kolekcjonerki The Phantom Pain, bo zostaniecie nielegalnymi handlarzami protez. O tym korpusie z Dead Island nie wspominając…

[źródło: forum GRY-Online.pl]

Patryk Fijałkowski

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry