Zmien skórke
Logo Polygamii

Hello Kitty polubiło się z Tetrisem

Jakie owoce przyniesie współpraca tych dwóch marek?

Czasami nowa jakość powstaje dzięki mieszance dwóch pozornie nieprzystających do siebie tworów. W świecie gier może się to sprowadzać do gościnnych występów postaci w uniwersach zupełnie im obcych gier, np. Geralta w Soulcaliburze. Ale czasami współpraca wykracza poza zwykłe cameo. Wtedy efekty mogą być zaskakujące.

Oto Tetris Company nawiązało współpracę z Hello Kitty. Blue Planet Software oraz twórca Hello Kitty, Sanrio, trudzą się wspólnie nad przeglądarkowym online “czymś”, które pojawi się 3 czerwca.

Co więcej, za samą grą pójdzie cała masa gadżetów, bo przecież gracze kochają przedmioty i wszystko, co można postawić obok doniczki. Albo powiesić w szafie, bo i ubranka spod znaku Tetris-Kitty się pojawią.

Przy okazji przypomnę, że obie marki obchodzą w tym roku okrągłe rocznice istnienia – Tetris jest na świecie już 35, a Hello Kitty stuknęło 45 lat (sic!).

Maya Rogers, prezes Blue Planet Software, przyznaje:

Postacie firmy Sanrio były moimi ulubionymi bohaterami dzieciństwa, mają też bogatą historię w życiu niejednej dziewczynki i kobiety. Współpraca tych dwóch marek w zakresie nowych gier i przedmiotów daje wielkie możliwości, co zapewne spotka się z pozytywnym odzewem fanów na całym świecie.

Hello Kitty już wcześniej wkroczyła do świata gier – dwa lata temu stało się to sprawą współpracy z Bandai Namco, która zaowocowała serią gier łączącą Pac-Mana i kociaka.

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry