Zmien skórke
Logo Polygamii

Hellblade: Senua's Sacrifice - niezwykły cosplay z okazji premiery wersji pudełkowej na PS4

Zachęcam do obejrzenia Margaret w roli Senuy.

Hellblade: Senua’s Sacrifice została wydana w Polsce w wersji pudełkowej na PS4. Polskim dystrybutorem jest Techland, który w ramach promocji zorganizował sesję zdjęciową z cosplayerką Margaret. Premiera już dziś, zaś zdjęcia z sesji możecie obejrzeć w niniejszym artykule.

Paweł Olszewski wystawił tytułowi wysoką notę, argumentując to tymi słowy: “Gra wygląda genialnie, zaprojektowane w Unreal Engine 4 scenerie zachwycają, a sesje motion-capture to poziom gier 1st party od Sony. Całość charakteryzuje się jednak o wiele mniejszym rozmachem. Nie ma tych wszystkich “gamizmów”, nużącego backtrackingu, levelowania postaci i innych zapychaczy czy dodawanych na siłę mechanik, które niczym w Rime rozwadniałyby fabularną esencję gry. Hellblade nie popełnia tego błędu, oferując nie tyle unikalną przygodę, co bardzo niecodzienne doświadczenie balansujące na krawędzi gatunków.”

Ninja Theory zostało docenione za swój tytuł, między innymi, The Game Awards ( Best Audio Design), a także przez Brytyjską Akademię Filmową, która uznała Hellblade za wyjątkowe artystyczne osiągnięcie. BAFTA przyznała grze nagrodę za osiągnięcie artystyczne i udźwiękowienie,  tytuł najlepszej gry brytyjskiej i gry, która jest czymś więcej niż rozrywką. Również na Metacritiku średnia ocen tytułu jest wysoka.

Jakiś czas temu Dominik pisał o tym, że studio uruchomiło stypendium Senuy. Celem ma być przygotowanie nauczycieli, którzy pomogą w kształceniu osób z zaburzeniami psychicznymi.

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry