Zmien skórke
Logo Polygamii

Gun Rage. Cześć, Contra!

W tej grze nie bierzemy jeńców.

Uważam, że to znamienne, iż Contra ukazała się w dzień moich urodzin (ale nie rok), czyli 20 lutego 1987 roku. Dlatego tytuł ten tak mi się wrył w pamięć i nieodmiennie kojarzy się z growym dzieciństwem. Bill i Lance byli dla mnie ważniejsi niż Mario i Luigi.

Wielkie serce i “facehuggery” – czyli ostatni boss w Contrze.

Dlaczego wspominam o tym dinozaurze? Ponieważ Denis Galewski, niezależny twórca gier, zapowiedział niedawno grę, która bardzo się z produkcją Shigeharu Umezakiego kojarzy. Produkcja nosi tytuł Gun Rage i jest to old-schoolowa retro gra w 16-bitowym środowisku 2D.

Galewski pracuje nad nią już trzeci rok i powoli zbliża się do finału. Gra ma pojawić się latem tego roku na Steamie.

Akcja toczy się w przyszłości, a bohaterem będzie przemytnik, Axel Gann, który musi odzyskać swoją własność, zrabowaną przez… w sumie to nie jest istotne. Ważne jest, że dostaniemy obszerny arsenał broni białej i palnej, tłum przeciwników, krew, flaki i dym.

Ma być trudno, szybko i kolorowo. Zresztą, zobaczcie sami:

Chciałabym zwrócić szczególną uwagę na projekty bossów i przeciwników. Nikomu się nie upiekło. Policja, gangsterzy, wielkie roboty, mega robal ulepiony z fragmentów ciał, smok o łbie pijawki, Wieprzu (chyba), drony, nawet goście przypominający imperialnych oficerów. Gun Rage to będzie prawdziwie bezkompromisowa, radosna rozwałka w rytmie synthwave.

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Cruzer969
Użytkownik

To nie muszę kupować już Pegazusa? Jeeeeee

Popularne wpisy

Popularne Gry