Zmien skórke
Logo Polygamii

GT Sport to może i przeciętna gra, ale za to rewelacyjny generator tapet [galeria]

1 /33
Źródło: neogaf.com / dumb

 

To nie bullshoty, to nie zdjęcia prawdziwych samochodów, a screeny z GT Sport graczy z całego świata.

Kazunori Yamauchi, ojciec Gran Turismo, narzekał przy okazji premiery, że gracze nie posiadają już motoryzacyjnego know-how i wolą robić samochodom zdjęcia w dedykowanym trybie niż przy tych autach majsterkować. Może i ma w opisie tego trendu trochę racji, ale czy to źle? Jeżeli spojrzeć na powyższe obrazki, to zdecydowanie nie.

Adam wrzucił do naszej recenzji GT Sport kilka autorskich zrzutów ekranu. Co innego jednak zrzut ekranu, co innego misternie zaplanowany screenshot, wybrany zapewne z dziesiątek, jeżeli nie setek innych. Taki, aby pokazywał jak najwięcej, albo w drugą stronę – niewiele, ale w jak najatrakcyjniejszy sposób.

Użytkownicy forum NeoGAF od dwóch dni prześcigają się we wrzucaniu właśnie takich fotek w jednym z wątków. Screenów, z który każdy spokojnie nadawałby się na tapetę komputera. Większość z nich zachęca też do samej gry. Tu radzimy jednak ostrożność, bo GT Sport nie jest kolejnym wielkim Gran Turismo. Sony zaczęło trochę eksperymentować w swojej flagowej wyścigowej serii. Adam na naszych łamach opisał, jak wyszło to w praktyce.

 

Przeczytaj także:

 

Redakcja

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
1 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
conath
Użytkownik

Czo? Przecież to Photo Mode – jedna fota się kilka sekund renderuje z poziomu gry 🙂 także sam gameplay tak nie wygląda.

lubiemajonez
Użytkownik

Grałem w betę i muszę stwierdzić, że grafika w tej grze jest strasznie nierówna. Z jednej strony niektóre samochody są świetnie wymodelowane, z drugiej zdarzają się volkswageny z kanciastymi rurami wydechowymi, emblematami o kiepskiej rozdzielczości czy Lexus z tragicznym przednim grillem, który w trakcie włączenia Photo Mode podczas wyścigu i po zbliżeniu wygląda jak jakiś jpeg. Boli też “płaskość” trawy podczas wyścigu (bo w powtórkach pojawiają się jakieś sprite’y trawki). GTS potrafi być piękne, a jednocześnie zacofane i średnie. Forza wydaje się być po prostu równiejsza pod względem wizualnym. Co nie zmienia faktu, że model jazdy bardziej podszedł mi w… Czytaj więcej »

MasaGratoR
Użytkownik

Przecież od GT 5 ludzie na to narzekają, bo studio od wydania na PS2 po prostu skopiował modele i tekstury 1:1 części samochodów. Była szóstka, teraz GT, a ludzie wciąż się dziwią, że ten sam problem występuje od 7 lat i dają się robić w bambuko. 😛 Dlatego Forza m.in. jest lepsza, bo nie pcha na siłę samochodów z poprzednich części, które odstają wizualnie od reszty.