Zmien skórke
Logo Polygamii

Grudniowe PlayStation Plus i Games with Gold są…

… po prostu są.

Koniec miesiąca zbliża się nieubłaganie, a to oznacza, że przyszła pora na porównanie oferty dla subskrybentów Games with Gold i PlayStation Plus. Zeszło miesiąc być obfity w naprawdę świetne tytułu – przypominam, że posiadacze “plusa” jeszcze przez kilka dni mogą dodać Nioha i Outlasta 2 do swoich cyfrowych bibliotek.

Grudzień pod tym względem jest nieco słabszy, ale hej (jakby to Adam napisał), w końcu to gry “za darmo”, więc i tak warto przynajmniej zerknąć. Przynajmniej na Titanfalla 2, który miał naprawdę dobrą kampanię dla jednego gracza. Niestety, tytuł został wydany w niefortunnym terminie i znalazł się pomiędzy młotem (Battlefieldem 1) a kowadłem (Call of Duty: Infinite Warfare, które mimo dużej krytyki przed premierą i tak zarobiło krocie). Tryb wieloosobowy raczej nie jest już zbyt oblegany, ale może dzięki ofercie Sony odżyje przynajmniej na PlayStation 4.

Z kolei Monster Energy Supercross: The Official Videogame wydaje się… arkadową grą wyścigową z motorami, brudem i wieloma opcjami modyfikacji tras. Warto wspomnieć, że tytuł ma wszystkie oryginalne licencje z zawodów Monster Energy Supercross, tak więc jest to nielada gratka dla fanów tego typu sportów.

Games with Gold, jak co miesiąc oferuje graczom dostęp do czterech tytułów, choć jak to zwykle bywa znajdą się lepsze i gorsze produkcje. Na uwagę na pewno zasługuje Jurassic World Revolution, które Joanna w swojej recenzji oceniła na wysokie 4/5. Grę będziecie mogli pobrać na Xboksie One od 16 grudnia do 15 stycznia. Pozostałe tytuły to:

  • Insane Robots dostępne od 1 do 31 grudnia na Xbox One,
  • Toy Story 3 dostępne od 1 do 15 grudnia na Xbox One i Xbox 360,
  • Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate HD dostępne od 16 do 31 grudnia na Xbox One i Xbox 360.

Bartek Witoszka

Więcej na temat:

4
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
3 Odpowiedzi
3 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
dex4er
Użytkownik

W ogóle nie znam serii Titanfall. Czy trzeba/warto zagrać w pierwszą część, aby cieszyć się drugą?

Popularne wpisy

Popularne Gry