Ground Control 2 - w trakcie lokalizacji

Ground Control 2 - w trakcie lokalizacji04.06.2004 10:02
Materiały prasowe

Cenega Poland informuje, że w trakcie lokalizacji znajduje się już Ground Control 2 - kontynuacja wspaniałej strategii z 2000 roku, która w owym czasie zachwycała wszystkich rozwiązaniami graficznymi.

A oto kilka przykładów, jak gra firmy Vivendi Universal przyjęta została za granicą:

„Ta gra jest tak dynamiczna jak C&C Generals i jest tak wymagająca taktycznie jak Codename Panzers.” „Tryb gry wieloosobowej w Ground Control 2 uderza z siłą bomby.”

84% - Złota odznakaPC Games, 7/2004

„Pełen akcji hit strategiczny z doskonałą grafiką! Bardzo dobra gra! [...] Kolejnym fantastycznym atutem tej gry jest tryb wieloosobowy. Z przyjaciółmi Ground Control 2 jest jeszcze lepszy. Tę grę trzeba mieć!”

85% - Złota odznakaPC Action, 7/2004

“Moje serce taktyka wali jak młotem: dzięki realistycznemu polu widzenia i różnorodnym trybom strzelania, Ground Control 2 oferuje niepowtarzalne możliwości taktyczne. [...] Doświadczeni stratedzy muszą kupić tę grę.”

80%Gamestar, 7/2004

Akcja gry Ground Control II: Operation Exodus toczy się w roku 2741, około 300 lat po wydarzeniach z części pierwszej. Demokratyczny i głoszący hasła wolnościowe Związek Północnej Gwiazdy (NSA) opiera się brutalnemu Imperium Ziemskiemu. Wojna wkracza w nową fazę - Imperium dokonuje desantu na ostatnią planetę kontrolowaną przez NSA - Morningstar Prime. Rozpoczyna się bezwzględna walka na powierzchni planety...

Głównym bohaterem tego konfliktu jest kapitan Jacob Angelus - zaprawiony w bojach oficer NSA, który trzyma w ręku klucz do przyszłości swoich obywateli. Jedyną nadzieją na zwycięstwo z Imperium Ziemskim jest antyczna legenda, która może pomóc wojskom NSA. Rozpoczyna się krwawy wyścig z czasem...

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)