Zmien skórke
Logo Polygamii

Granie po sieci na PS4 będzie płatne. W gry darmowe również?

Logika podpowiada, że nie. I tak jest w rzeczywistości.

Jak powiedział Shuhei Yoshida z Sony, to czy gry f2p będą wymagać abonamentu PS+, czy nie, zależy wyłącznie od wydawcy. Na pewno bez abonamentu zagramy w tytuły przygotowane przez studia wewnętrzne, takie jak DC Universe Online i Planetside 2. Wiadomo też, że podobnie będzie z Blacklight: Retribution od Zombie Studios i Warframe od Digital Extremes.

To jedyne słuszne rozwiązanie – skoro gra jest darmowa (przynajmniej na początku, bo potem dochodzą mikropłatności), to trudno żeby wymagała dodatkowych opłat za korzystanie z niej.

Chętnych na granie w DC Universe Online nie zabraknie – Sony przewiduje, że posiadacze PS3 i PS4 będą grali wspólnie na tych samych serwerach.

[Źródło: Polygon]

Marcin Kosman

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Login by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
shakaji
Użytkownik

Jest to jedna z najlepszych gier grałem w Internecie. Niedawno odwiedziłem jeden po drodze swoje ulubione miejsce, gdzie zwykle tracę pensję, więc to gdzie gram podobną grę, tylko był nazywany – maszyny do gry Sizzling Hot . Rozumiem, że grałem dużo starsza od tej gry. Nawiasem mówiąc widziałem go nawet na tej http://maszynydogier.com/ stronie, można również umieścić siebie i innych do podjęcia stąd będą bardzo przydatne