Grand Theft Auto: San Andreas - premiera

Grand Theft Auto: San Andreas - premiera05.11.2004 16:43
Materiały prasowe

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że kontynuacja bestsellerowej serii Grand Theft Auto - San Andreas - trafiła już do sklepów na terenie całego kraju. Produkcja studia Rockstar spełniła wszystkie oczekiwania fanów serii i zdobywa świetne oceny recenzji. Oto przykładowe noty, jakie dotąd zdobyło GTA: San Andreas.

„Do szóstej odsłony Grand Theft Auto będziecie wracać, aby żyć wirtualnym życiem w San Andreas!”, Imperium Gier, ocena 9,8/10”

„Najlepsza gra na PlayStation, w jaką kiedykolwiek grałem!” IGN.com, ocena 9,9/10

„Specjaliści z Rockstar znów stworzyli grę godną serii Grand Theft Auto” Gamespot.com, ocena 9,6/10

Pięć lat temu Carl Johnson „porzucił” stresujące życie w mieście Los Santos, w stanie San Andreas... Mieście targanym nieustannymi wojnami gangów, pełnym narkotyków i korupcji, gdzie gwiazdy filmowe i milionerzy mieszkają obok największych szumowin w kraju... Teraz, na początku lat dziewięćdziesiątych, Carl wraca do domu, tylko po to, by odkryć, że jego matka została zamordowana, rodzina się rozpadła, a przyjaciele z dzieciństwa zmierzają ku autodestrukcji.

Po powrocie do sąsiedztwa, kilku skorumpowanych gliniarzy wrabia Carla w morderstwo. CJ musi rozpocząć niebezpieczną podróż po całym stanie San Andreas, aby uratować swą rodzinę i przejąć kontrolę w mieście bezprawia. Po Liberty City i Vice City przyszedł czas na San Andreas - nowy rozdział w legendarnej serii Grand Theft Auto...

O grze możecie porozmawiać na naszym forum.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)