Grand Theft Auto: San Andreas - pierwsze recenzje

Grand Theft Auto: San Andreas - pierwsze recenzje27.10.2004 15:59
Materiały prasowe

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że kontynuacja bestsellerowej serii Grand Theft Auto - San Andreas - święci już triumfy w zachodniej prasie branżowej! Gra, która już wkrótce trafi także na polskie półki sklepowe, zdobywa świetne oceny recenzji i zapowiada się na wspaniały hit! Oto przykładowe oceny, jakie dotąd zdobyło GTA: San Andreas.

"Najlepsza gra na PlayStation, w jaką kiedykolwiek grałem!" IGN.com, ocena 9,9/10

"Specjaliści z Rockstar znów stworzyli grę godną serii Grand Theft Auto" Gamespot.com, ocena 9,6/10

Przypominamy, że GTA: San Andreas można zamówić w naszym sklepie internetowym, w specjalnej promocji, która kończy się już jutro! Jeszcze jest szansa na zdobycie oryginalnego, dwupłytowego soundtracku z gry. Wystarczy udać się pod poniższy adres.

Pięć lat temu Carl Johnson "porzucił" stresujące życie w mieście Los Santos, w stanie San Andreas... Mieście targanym nieustannymi wojnami gangów, pełnym narkotyków i korupcji, gdzie gwiazdy filmowe i milionerzy mieszkają obok największych szumowin w kraju... Teraz, na początku lat dziewięćdziesiątych, Carl wraca do domu, tylko po to, by odkryć, że jego matka została zamordowana, rodzina się rozpadła, a przyjaciele z dzieciństwa zmierzają ku autodestrukcji.

Po powrocie do sąsiedztwa, kilku skorumpowanych gliniarzy wrabia Carla w morderstwo. CJ musi rozpocząć niebezpieczną podróż po całym stanie San Andreas, aby uratować swą rodzinę i przejąć kontrolę w mieście bezprawia. Po Liberty City i Vice City przyszedł czas na San Andreas - nowy rozdział w legendarnej serii Grand Theft Auto...

O grze możecie porozmawiać na naszym forum.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)