Zmien skórke
Logo Polygamii

Google stadia uaktualnia grę, chociaż nie powinno

Niech ktoś zatrzyma tę karuzelę śmiechu.

Wprawdzie Google Stadia nie oferuje zbyt atrakcyjnej biblioteki gier, daje za darmo rzeczy, za które przed chwilą użytkownicy płacili, nie oferuje tak dobrej jakości obrazu, jak Google zapowiadało przed premierą, ale przynajmniej…

Przynajmniej można zacząć grać w dowolnym momencie, bez instalacji i instalowania uaktualnień. Prawda? Nieprawda.

Jak donosi użytkownik Reddita, gra NBA2K20 wyświetliła mu podczas próby uruchomienia widoczny powyżej ekran. Google było równie zdziwione co użytkownik!

Dziękujemy za poinformowanie nas o tym. Jest to błąd wewnątrz gry, który powoduje wyświetlanie się niezamierzonego ekranu. Pracujemy z developerem nad rozwiązaniem tej kwestii. Będziemy mieli więcej informacji na ten temat po Święcie Dziękczynienia.

Oświadczyła firma. Dodała, że po tym krótkim uaktualnieniu NBA2K20 będzie działać normalnie.

Chwała im! Będzie działać! Tylko że nie tak miało być…

Dominik Gąska

Więcej na temat:

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
3 Komentarze
0 Odpowiedzi
3 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
brodzik
Użytkownik

Pozdrawiam wszystkich betatesterow ktorzy placa google za mozliwsc brania udzialu w testach

Deniryer
Użytkownik

Dostałem się do darmowej bety xCloud od MS i… Poza kompresją, opóźnieniem sięgającym 200-250ms da się grać i jeszcze nie uświadczyłem żadnego dodatkowego ekranu ładowania, instalowania czy aktualizacji. Nawet LTE daje radę, ale tam kompresja to nie tylko niższa rozdzielczość i artefakty w ciemniejszych/jaśniejszych miejscach, ale również skompresowane (wyblakłe, pozbawione nasycenia) kolory do bólu. Czy muszę dodawać, że xCloud działa na praktycznie wszystkich urządzeniach z Androidem jakie wypróbowałem? Oczywiście z bezprzewodowym kontrolerem Xboxa, później ma być dodana obsługa bez kontrolera, PC, iOS etc. To i tak jak na DARMOWĄ, zamkniętą betę sporo. MS zabije ten eksperyment Google, a nawet jeżeli… Czytaj więcej »

feniks01
Użytkownik

Widzę, że wszyacy już jeżdzą po Stadninie na lewo i prawo

Popularne wpisy

Popularne Gry