GoldenEye: Rogue Agent – premiera wkrótce!

GoldenEye: Rogue Agent – premiera wkrótce!23.11.2004 11:34
Materiały prasowe

Electronic Arts Polska poinformowało, że już za niecałe dwa tygodnie do sprzedaży trafi jedna z najbardziej oryginalnych gier akcji z perspektywy pierwszej osoby.

Premiera najnowszych przygód Bonda - *GoldenEye: Rogue Agent * odbędzie się dokładnie 3 grudnia. Gra będzie dostępna w wersjach na konsole Sony PlayStation 2, Microsoft Xbox oraz Nintendo GameCube.

Dlaczego ratować świat, skoro można nim rządzić? GoldenEye: Rogue Agent złamie wszelkie schematy, zapraszając do zabawy, jakiej żadna z poprzednich gier serii James Bond nawet nie ośmieliła się zaproponować. Tym razem odegrasz rolę czarnego charakteru i poznasz mroczną stronę świata Bonda.

W GoldenEye: Rogue Agent wcielisz się w rolę agenta MI6 aspirującego do słynnego statusu 00. Zostaniesz zwolniony ze służby za nieuzasadnioną brutalność, a Twoją osobą zainteresuje się sam Auric Goldfinger. Przejdziesz na złą stronę, by wdać się w bezlitosną walkę przeciwko Dr. No. Stawką jest kontrola nad podziemnym światem znanym z filmów o agencie Bondzie. Podczas brutalnego starcia z Dr. No stracisz oko, które zostanie zastąpione syntetycznym organem w kolorze złota. Stąd Twój przydomek ‘GoldenEye’. Dzięki możliwościom dostosowywania i ulepszania głównego bohatera, zostaniesz złoczyńcą doskonałym i wejdziesz na sam szczyt podziemnego świata.

Dzięki radykalnej zmianie podejścia do tematyki Bonda, gracz będzie tym razem walczyć o opanowanie świata, a nie o jego ocalenie.

GoldenEye: Rogue Agent to pełna emocji jazda bez trzymanki przez podziemny świat znany z filmów o agencie 007. Twoja zemsta przyjmie formę rozmaitych misji, rozgrywanych w przeróżnych zakątkach kuli ziemskiej. Na swojej drodze napotkasz sojuszników, ale także wrogów. Przygotuj się na spotkanie z takimi postaciami jak chociażby Oddjob, Scaramanga, Xenia Onatopp i oczywiście Pussy Galore. Gracze odwiedzą słynne, autentyczne miejsca znane z filmów o agencie 007.

Od gór w Szwajcarii po ulice Hong Kongu, od Fortu Knox po kryjówkę Dr. No w jaskini na Karaibach. Przeciwnicy będą inteligentnie reagować na Twoje poczynania w zmieniającym się nieustannie środowisku gry.

Spektakularne pojedynki gwarantowane. Świat Golden Eye: Rogue Agent należy do złych ludzi!

Oficjalna strona internetowa gry Golden Eye: Rogue Agent znajduje się pod tym adresem.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)