Zmien skórke
Logo Polygamii

Ghostwire: Tokyo nową grą Shinji Mikamiego

Czyli jednak czas na coś nowego...

Gdy Shinji Mikami ogłosił, że służbowo wybiera się na E3, oczekiwaliśmy jakiejś nowej produkcji od jego studia Tango. Mówiło się, że będzie to The Evil Within 3 lub nowy Dino Crisis, ale ostatecznie firma postawiła na coś nowego. O Ghostwire: Tokyo wiemy póki co niewiele – spodziewać możemy się na pewno nie mniejszej schizy niż ze strony The Evil Within.

Czeka nas przygodowa gra akcji z nutką dreszczowca, ale jak się zdaje, bardziej nastawiona na akcję. Przede wszystkim nasz bohater będzie dużo bardziej uzbrojony od Sebastiana Castellanosa z poprzednich gier firmy. Będzie szył z łuku i bawił się nadprzyrodzonymi mocami. Historia skupi się na zniknięciu ludzkości – ktoś najwyraźniej pstryknął, a ulice Tokyo wypełniły się potworami.

Z trailera wydobywa się też lekki posmak klimatu Yakuzy. Na więcej informacji dotyczących GhostWire: Tokyo musimy jednak poczekać. Twórcy nie pokazali bowiem konkretnego gameplayu ani nie zdradzili daty premiery, a nawet platform (może przez nową generację?). Osobiście jednak już teraz czuję się wstępnie zainteresowany.

Krzysztof Kempski

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry