Zmien skórke
Logo Polygamii

George R. R. Martin pracuje nad grą. Plotka głosi, że wraz z From Software

Prace nad projektem ponoć trwają od trzech lat i wiele wskazuje na to, że zagramy w uniwersum „Gry o Tron”.

George R. R. Martin po wyemitowaniu ostatniego odcinka serialowej „Gry o Tron” opublikował wpis na swoim blogu, w którym między innymi wymienia, czym się obecnie zajmuje. Oprócz tego, że ewidentnie ma na rękach całą tonę projektów serialowych i filmowych, ujawnia również zupełnie inny projekt.

Mam nadzieję stworzyć filmy krótkometrażowe – adaptacje klasycznych opowieści autorstwa jednego z najlepszych, nietypowych i wyjątkowych pisarzy tworzących w naszym gatunku. Pełniłem również rolę konsultanta przy grze wideo z Japonii.

Źródło Gematsu ujawniło, że From Software pracuje nad niezapowiedzianym tytułem wraz z pisarzem. Projekt w komunikacji wewnętrznej firmy jest określany akronimem „GR”. Ponoć to owoc współpracy między Martinem a Hidetaką Miyazakim, a prace nad nim miałyby już trwać od trzech lat. Z przecieku wynika również, że Bandai Namco pełni rolę wydawcy, a zapowiedź nastąpi na konferencji Microsoftu podczas E3 jeszcze w tym roku.

Projekt Martina i Miyazakiego ma być grą z otwartym światem – pojeździmy sobie na koniu, będziemy mogli wędrować po królestwach i zdobywać umiejętności po zabiciu przywódców tych królestw. Raczej możemy więc się spodziewać gry osadzonej w uniwersum „Pieśni Lodu i Ognia”. Może coś w stylu Wiedźmina Redów, ale łączącym klimat książek Martina i soulsowych mechanik?

Tatiana Kowalczyk

Więcej na temat:

11
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
8 Komentarze
3 Odpowiedzi
8 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
DontBeSoRambo
Użytkownik

Wiedźmin-like soulsowa gra w otwartym świecie. Brzmi to fantastycznie. W zasadzie zamiast robić nową gre to mogliby wydać dlc do wiedźmina zmieniające walke na soul-likową i też byłoby super.

A serio to jeśli to prawda to mega wiadomość i chętnie w coś takiego bym zagrał. Klimat gry o tron mnie jakoś nie pociąga do tego stopnia by sie tym jarać więcej niż trzeba.
From software potrafi projektować mapy i jeśli odtworzy miejsca z serialu i będziemy mogli biegać tam gdzie Joffrey został otruty to jestem w siódmym niebie.

indeed
Użytkownik

Jeśli to prawda to świetna wiadomość

JohnStar
Użytkownik

Polygamia na jakiejś integracji ?? bo artykułów od 2 dni nie ma 🙁 i człowiek nie ma co poczytać…

Krzysztof Kempski
Redaktor

Był mały zastój, ale wracamy do działania. Jakoś w najbliższym czasie się wytłumaczymy z niego, a tymczasem wypatrujcie recki Rage’a 2.

C.C. Stellar
Użytkownik

Ja wypatruję Plague Tale. 😉

3mortis
Użytkownik

From software i gra o tron

ciezko znalezc lepsze polaczenie jak chodzi o ilosc smierci i bezlitosnie ciezkie podejscie do fantasy i fabuly ogolnie

dziuga666
Użytkownik

super, a w tańcu z gwiazdami nie wystąpi? wiem wiem, czepiam się, bo pan pisarz zamiast skończyć sagę woli pomagać w serialu czy grze, szkoda że nie pomaga niewidomym przechodzić bezpiecznie przez ulicę.

Trikson
Użytkownik

Nie podsuwaj mu pomysłów!

C.C. Stellar
Użytkownik

Mam nadzieję, że skrypt dwóch ostatnich tomów jest zamknięty w sejfie, także w razie czego będzie materiał na zakończenie historii.

Finear
Użytkownik

szkoda że from software

o ile szanuje ich gry, to dla mnie są kompletnie nie grywalne

Bjorn
Użytkownik

Game of Souls? 😀 Główny bohater będzie członkiem zakonu pana światła co wytłumaczy częste respawny postaci xD

Popularne wpisy

Popularne Gry