Zmien skórke
Logo Polygamii

Gears 5 wcześniej, niż mogliśmy się spodziewać

Wyjdzie przed The Outer Worlds!

Podczas konferencji Microsoftu na E3 zobaczyliśmy dwa nowe trailery piątek części Gears of War, która może się pochwalić wspaniałym tytułem Gears 5 (KOCHAM!). Najpierw otrzymaliśmy filmik który zgodnie z tradycją serii już od pierwszej części i Mad World sprzedawał grę jako jakąś opowieść psychologiczną o zmaganiu się z własnymi lękami, czy coś takiego. Była tam też jakaś młoda piosenkarka, którą kojarzy Adam i kazał mi o niej wspomnieć.

ALE NIE DALIŚMY SIĘ NABRAĆ. Później poleciał drugi zwiastun, tym razem prezentujący bardziej to, jak w nowe Gearsy będzie się grało. Zobaczyć można na nim nowy tryb rozgrywki – Escape.

Poznaliśmy przy okazji datę premiery gry – trafi ona do sprzedaży już 10 września i jak wszystkie gry wewnętrznych studiów Microsoftu będzie dostępna w dniu premiery na Games Passie. Już w lipcu zaś rozpoczną się testy nowego trybu multiplayer – arcade.

Miesiąc później, w sierpniu, Microsoft pozwoli wybranym wypróbować nowy tryb hordy na targach Gamescom w Kolonii. A już miesiąc później – jak już wspomniałem, 10 września – premiera. Jak mawiał Marcus Fenix, albo nie, nie napiszę, jak mawiał Marcus Fenix.

Dominik Gąska

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Aimagylop
Użytkownik

Ten pierwszy filmik, animacje i model twarzy na poziomie ME: Andromeda.comment image

Popularne wpisy

Popularne Gry