FIFA FOOTBALL 2005 - już w sklepach!!

FIFA FOOTBALL 2005 - już w sklepach!!18.10.2004 07:16
Materiały prasowe

Electronic Arts Polska ma przyjemność poinformować, że do sklepów w całym kraju trafiła właśnie gra FIFA Football 2005.

To wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów piłki nożnej (i nie tylko)! Najnowsza część uwielbianej przez graczy serii jest wreszcie dostępna w sprzedaży. Niewątpliwie, nadchodzące tygodnie stać będą pod znakiem interaktywnych rozgrywek piłkarskich.

FIFA Football 2005 dostępna jest w wersjach na PC CD, PLAYSTATION 2, XBOX, NINTENDO GAMECUBE, GAME BOY ADVANCE, PSX oraz N-Gage.

Nowa wersja może poszczycić się największą liczbą oficjalnych licencji uzyskanych od zespołów i lig. Teraz gra umożliwia nawet rozgrywki na poziomie niższych lig z większości krajów Europejskich. Poza tym, poprawiono i rozszerzono możliwości trybu kariery i rozgrywek sieciowych EA SPORTS Online (dla PlayStation 2, PC-CD oraz Xbox ), a także przygotowano zupełnie nową „Strefę tworzenia”. Pozwala ona na organizowanie nowych turniejów, a ponadto, umożliwia wprowadzenie do gry własnej postaci.

Każdy wspaniały zawodnik musi do perfekcji opanować sposób przyjmowania piłki. W FIFA Football 2005 jest to możliwe dzięki zupełnie nowemu systemowi, który gwarantuje płynność ruchu piłkarzy. W tym roku, przyjmowanie piłki jest swego rodzaju darem dla tych, którzy potrafią szybko myśleć i reagować na poczynania drużyny przeciwnej. Przecież chodzi o to, by przechytrzyć obronę! Całkowicie nowy system animacji zapewnia natychmiastową reakcję wirtualnych piłkarzy na polecenia wydawane za pomocą kontrolera. Dzięki temu, rozgrywka oddaje szybkość i finezję najlepszych zawodników z całego świata.

FIFA Football 2005 to bezapelacyjnie najbardziej autentyczna i inteligenta gra piłkarska.

Więcj informacji o grze w Oficjalnym Serwisie FIFA Football 2005.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)