Zmien skórke
Logo Polygamii

Fanów Hearthstone'a czeka wkrótce nie hekatomba, lecz... Hukatomba

3... 2... 1... zaśpiewajmy razem: "gwarantuuuje doktor Huk!".

Najnowsze rozszerzenie do Hearthstone’a zatytułowane zostało Projekt Hukatomba. Zawierać będzie przede wszystkim 135 nowych kart, jakie będziemy mogli użyć w trakcie rozgrywki.  Wszystkie będą dotyczyć mechów i innych dzieł pracy naukowej doktora Hoka, od którego nazwiska wywodzi się tytuł dodatku. Blizzard wypuścił pierwszy zwiastun dodatku. Przy okazji jest on w polskiej wersji językowej – i to nie tylko zagrany, ale i zaśpiewany. Oglądając go odczułem nawet lekkie zażenowanie, ale w sumie to całkiem pocieszny kawałek zwiastuna.

Zaprezentowano też przykłady nowych kart. W puli dostępnych znajdzie się także wspomniany już doktor Huk, który zgodnie z zapowiedziami ma być jedną z najsilniejszych kart dostępnych w Hearthstonie kiedykolwiek. W grze pojawią się też karty magnetyczne, oddziałujące po zagraniu na lewo od położonej karty. Takie zagranie powoduje przekazanie innym kartom ich statystyk.

Nowością będą też karty omega, powodujące wzmacnianie określonych efektów innych kart. Ponadto pojawić mają się też projekty, czyli kartoniki wywołujące określony efekt oddziałujący na wszystkie zagrane karty. Może to być np. zwiększenie many. Wszystko to zadebiutuje w grze już od 7 sierpnia.

Krzysztof Kempski

Więcej na temat:

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
3 Komentarze
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bartosz Witoszka
Użytkownik

Każdy zwiastun nowego dodatku wzbudza lekkie zażenowanie (przynajmniej u mnie), ale w przypadku tej gry nie przeszkadza mi to kompletnie.

trackback

[…] (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Source link […]

trackback

[…] (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Source link […]

Popularne wpisy

Popularne Gry