Zmien skórke
Logo Polygamii

Fajnie słyszeć, że Astral Chain ma być nową serią PlatinumGames [Aktualizacja]

Bo ich gier (na poziomie!) nigdy za wiele.

[Aktualizacja:] Cóż. Nie trylogia. Taura wydał sprostowanie, że wywiad został źle przetłumaczony. Chodziło mu o to, że nigdy nie tworzy swoich gier jako jednorazowych doświadczeń. Astral Chain może być początkiem nowej marki. Ale zdanie o trylogii było nieprawdziwe.

[Oryginalny wpis:] Dla fanów Nintendo to w ogóle świetna informacja, bo jeśli Astral Chains pozostanie tytułem na wyłączność Switcha (co nie jest niemożliwe – spójrzcie, kto uratował przed zapomnieniem Bayonettę), przenośno-stacjonarna platforma ma szansę zyskać jeszcze jeden argument w sporze o kolejnych konsumentów. Zwłaszcza że to, co dotychczas zobaczyliśmy z nadchodzącego dziełka PlatinumGames, wygląda naprawdę obiecująco. Nie ma mowy chyba o powtórce z wpadek na licencji sprzed kilku lat, którymi „przetykali” prawdziwe premiery.

Rozmawiając niedawno z IGN, reżyser Astral Chain, Takahisa Taura, wytłumaczył dwie kwestie. Po pierwsze – nie liczmy na popremierowe DLC. Po drugie – nie bez powodu.

Tworzymy tak naprawdę trylogię, której pierwszym rozdziałem jest Astral Chain. Jeśli gra sprzeda się wystarczająco dobrze, zobaczycie kontynuacje tej historii

Okej, końcówka wypada standardowo. „Musicie pokazać, że chcecie kolejnych części, kupujcie, kupujcie, kupujcie”. Wybaczam jednak, bo mowa o studiu, które pomimo bardzo dobrego statusu w branży, już kilka razy otarło się o bankructwo. Podejrzewam, że na ratunek ewentualnie przyjdzie (jak najczęściej u Platynowych) Nintendo. Wszystko się rozjaśni już 30 sierpnia, gdy Astral Chain trafi na półki sklepowe. Ja bardzo mocno trzymam kciuki. Asia też. A z naszych połączonych pragnień zawsze wychodzą małe cuda! Prawda, Wiedźmo?

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
C.C. Stellar
Użytkownik

“Just a heads up: Any reporting that #ASTRALCHAIN was specifically planned as the start of a trilogy is based on an erroneous translation of a translation. What director Taura originally said in Japanese was that he has more than enough ideas to fill a trilogy or beyond.”
https://twitter.com/PG_neal/status/1144114127704453120

Bartosz Witoszka
Redaktor

Czekam jak opętany!

Popularne wpisy

Popularne Gry