Zmien skórke
Logo Polygamii

EA jeszcze bardziej ogranicza swój udział w E3

EA Play odbędzie się tydzień później.
Firma przemyciła komunikat, że transmisje na żywo w ramach EA Play ograniczą się jednak do jednego dnia.

Wydawałoby się, że sprawa zamknięta – EA Play odbędzie się, ale EA pokaże transmisje nadawane na żywo zamiast konferencji i udostępni strefę gier dla graczy. Nie jest to pierwsza firma odsuwająca się od E3 – w zeszłym roku Sony ogłosiło rezygnację nie tylko z własnej konferencji, lecz także z organizowania własnej imprezy.

A teraz wychodzi na to, że EA po cichu jeszcze bardziej ogranicza swój udział w imprezie. Postanowili ścisnąć transmisje trailerów z EA Play w jednym dniu – 8 czerwca. Impreza rozpocznie się więc dzień później, bo streamy miały się pierwotnie rozpocząć wieczorem 7 czerwca. Strefa FanFest EA Play natomiast będzie otwarta dla graczy w sobotę i w niedzielę bez zmian.

Zdecydowaliśmy, że wszystkie transmisje odbędą się w sobotę, 8 czerwca, więc fani będą mogli obejrzeć komplet transmisji prezentujących nowe gry i nową zawartość w ciągu jednego dnia. Poprzednio planowana na piątek impreza otworzy teraz nasze sobotnie atrakcje.

To nic innego jak kolejny sygnał zmieniającej się dynamiki wokół rangi targów w Los Angeles. Sony zabraknie całkowicie, a EA pojawi się w mniejszym zakresie, ale wciąż będzie można co nieco obejrzeć. Szykują się konferencje chociażby Devolver Digital, sponsorowanego przez Epic PC Gaming Show czy, co ciekawe… Netfliksa, które rozszerza pole swoich zainteresowań na gry wideo. Będzie ciekawie.

Tatiana Kowalczyk

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry