Zmien skórke
Logo Polygamii

Dziś premiera Nintendo Switch. Zobacz nasz unboxing i galerię zdjęć konsoli

1 /12

Przez ostatnie miesiące napisaliśmy o Nintendo Switch masę tekstów. Informowaliśmy na bieżąco o pierwszych plotkach, jeszcze wtedy mówiących o Nintendo NX. Były niezliczone newsy i notki poświęcone grom, teksty oparte na oficjalnych zapowiedziach czy nieoficjalnych doniesieniach (także na podstawie wykradzionych konsol). Wreszcie pod koniec lutego Adam wybrał się do Pragi, gdzie miał okazję pograć przez kilka godzin we wszystkie premierowe gry. Dziś, w dniu światowej premiery, wreszcie mamy Switcha w redakcji. Ale zaraz odsyłamy go Adamowi do Wrocławia, do testów. Zarówno samej konsoli jak i Zeldy, która na Zachodzie (i Wschodzie w sumie też, Famitsu dało 40/40), zbiera fenomenalne oceny.

 

 

Powyżej znajdziecie jeszcze ciepłe fotki. Pod spodem możecie zerknąć na nasz spontaniczny unboxing, z fanpage’a Polygamii. Który, tak na marginesie, możecie przy okazji polubić, jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście.

 

 

Wideo znajdziecie też na naszym kanale YouTube.

Na koniec jeszcze ciekawostka – Nintendo Switch to bardzo mała konsola stacjonarna i bardzo duża kieszonsolka. Która nie mieści się właściwie w żadnej kieszeni.

 

kieszonsolka

 

Przeczytaj więcej o Nintendo Switch:

  1. Panie i Panowie, oto Nintendo Switch!
  2. Nintendo Switch: cena, data premiery, najważniejsze informacje
  3. Nintendo Switch a sprawa polska
  4. Jakie gry na Switcha szykuje Nintendo
  5. Jakie gry szykują inni wydawcy
  6. Nintendo Switch – wrażenia z praskiej prezentacji konsoli

 

Paweł Olszewski

4
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
3 Odpowiedzi
3 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
radamanthyspl
Użytkownik

Panie Witoszka, bez posiłkowania się materiałem źródłowym nie do końca wiadomo, w czym rzecz. Cytat również przetłumaczony dosyć dosłownie, a w konsekwencji nie oddaje ducha wypowiedzi (pomijając fakt, że “more and more” absolutnie nie tłumaczy się jako “więcej i więcej”). Zachęcam rzucić okiem na całość rano, na spokojnie, i po wprowadzeniu poprawek opublikować ponownie. Z koleżeńskim pozdrowieniem!