Zmien skórke
Logo Polygamii

Dying Light 2? Wiosna 2020

Techlandu pożegnanie z obecną generacją.

Z okazji ogłoszenia okienka premiery Polacy przywieźli do Los Angeles nowy zwiastun. Wiemy już, że przed bohaterem, Aidenem, wybory moralne, „które ukształtują świat wokół niego podczas rozgrywki”. Wiemy również, iż The City, scenę opowieści, od pierwowzoru dzieli 15 lat postapokaliptycznego szaleństwa. W nowym materiale dramatyzm przeważa nad nieuniknionym luzem hycania po dachach. Ale trzeba budować hype, wiadomo!

W jakiś sposób Techland domyka pewien krąg. Dying Light było jednym z pierwszych mocnych uderzeń bieżącej generacji. Kontynuacja ukaże się w ostatnim sezonie jej królowania. Czas leci. Dobrze, że przed nami jeszcze jedna intensywna jesień z kupionymi już sprzętami pod telewizorem. Że czekam na Dying Light 2 – wiadomo. Mój gatunek, moje zabawki, moja piaskownica. Trzymam kciuki.

Więcej na temat:

4
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
2 Odpowiedzi
3 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lord Bart
Użytkownik

Jako fan gier Techlandu nad przehajpowanym CDP to niestety – rozczarowanie. Trailer równie słaby co CDP, a jeszcze nikt nie kupił siuśmajtków znaną gębą amerykańskiego aktora. Szkoda.

wintersun
Użytkownik

Może zaznacz, że to twoje zdanie zarówno co do trailera CDP jak i Techlandu, bo 99% ludzi raczej myśli inaczej, biorąc pod uwagę odbiór na największych forach i streamach gamingowych. Poza tym, w ogóle jaka frustracja… może odsłoń rolety i wywietrz sobie pokój

Lord Bart
Użytkownik

Łał, nie wiedziałem, że poziom tak się obniżył, że trzeba dodawać teraz, że mój wpis to MOJA opinia, tylko moja, której nie narzucam nikomu, nie piszę za miliony itp.

Naprawdę?

PentaStar
Użytkownik

Tegoroczny cinematic CDPR nie wgniótł mnie w fotel (w przeciwieństwie do pierwszego z 2018), mimo że trzyma CPkowy poziom, ale to co widać powyżej od Techlandu jest jałowe na całej linii. Generalnie tym na E3 wojować się nie da…

Popularne wpisy

Popularne Gry