Zmien skórke
Logo Polygamii

Dwóch i Ten Trzeci #20 - Bartłomiej Wroński (Sony Santa Monica)

Dwa tygodnie minęły, ale my wciąż pozostajemy w Los Angeles. Po Mateuszu Piaskiewiczu, kolejną osobą tworzącą gry w Mieście Aniołów, z którą porozmawialiśmy, jest Bartłomiej Wroński z Sony Santa Monica.

Nasz dzisiejszy gość zajmuje się programowaniem grafiki i silników do gier, a przed przyjazdem do Los Angeles pracował też w montrealskim oddziale Ubisoftu oraz – jak 99% branży – w CD Projekt Red. Bartek wyjaśnia w nagraniu między innymi, co dokładnie obejmuje jego rola, przybliża trendy obecne w programowaniu grafiki, opisuje zalety i wady życia za Wielką Wodą (nie tylko na niwie gamedevu) czy dzieli się swoimi doświadczeniami z wystąpień na Game Developers Conference i Digital Dragons. To prawdziwy specjalista, który potrafi zarazić pasją do grafiki nawet największych laików.

Jeżeli z YouTubem Wam nie po drodze, to…

Podcast pobierzecie tutaj.

Jesteśmy również na iTunes!

Jeśli chcielibyście usłyszeć w podcaście konkretną osobę – twórcę gier, dziennikarza growego, przedstawiciela studia, e-sportowca czy kogokolwiek z branży gier – dajcie znać. Ewentualnie pytania do niej również będą mile widziane.

Chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się wokół naszego podcastu? Nic prostszego, wystarczy polubić nasz profil na Facebooku i zasubskrybować nasz kanał na YouTube. Chcielibyście skontaktować się z nami mailowo?
Piszcie na: dwochitentrzeci@gmail.com

[Źródło: Powinienem już stać w tramwaju i jechać na Gwiezdne Wojny, ale służba nie drużba. Najpierw praca później przyjemności. :D]

Oskar Śniegowski i Adrian Palma

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry