Zmien skórke
Logo Polygamii

Dwóch i Ten Trzeci #18 - Michał Wikliński i Tomasz Wikliński. Najsławniejsi bracia polskiej branży gier?

Aż trudno w to uwierzyć, ale od ostatniego odcinka Dwóch i Tego Trzeciego minęły już prawie dwa miesiące. Na szczęście wreszcie udało nam się pokonać wszelkie przeszkody, które pojawiały się ostatnio na drodze naszego podcastu i mamy nadzieję, że tym epizodem powrócimy do dwutygodniowego cyklu publikacji.

A kogo gościmy w 18. epizodzie? Gościmy nie jedną, a dwie osoby, w dodatku braci. Braci Wiklińskich, którzy parę lat temu stworzyli nieaktywny już niestety portal Dubscore.pl. Dodatkowo, Michała (się masz SirMike!) kojarzyć możecie z jednego z czołowych polskich podcastów o grach – Forumogadki – Tomasz natomiast to były członek innego podcastu, Input Lag, pracujący aktualnie jako specjalista od wideo w Techlandzie. Czego to my nie poruszyliśmy w tej rozmowie? Były wszystkie wymienione aktywności braci i parę innych kwestii. Trzeba otwarcie powiedzieć, rozmowa z Michałem i Tomkiem kleiła nam się tak dobrze, że 18. odcinek Dwóch i Tego Trzeciego to jak na razie najdłuższy epizod w naszej historii! Dwie i półgodziny najlepszego towaru w mieście.

 

Jeżeli z YouTubem Wam nie po drodze, to…

Podcast pobierzecie tutaj.

Jesteśmy również na iTunes!

Jeśli chcielibyście usłyszeć w podcaście konkretną osobę – twórcę gier, dziennikarza growego, przedstawiciela studia, e-sportowca czy kogokolwiek z branży gier – dajcie znać. Ewentualnie pytania do niej również będą mile widziane.

Chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się wokół naszego podcastu? Nic prostszego, wystarczy polubić nasz profil na Facebooku i zasubskrybować nasz kanał na YouTube. Chcielibyście skontaktować się z nami mailowo?
Piszcie na: dwochitentrzeci@gmail.com

[Źródło: powstaje]

Oskar Śniegowski i Adrian Palma

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry