Zmien skórke
Logo Polygamii

Drugie duże DLC do Metro: Exodus w przyszłym miesiącu

Bohaterem będzie amerykański marine.

Jak poinformowało odpowiedzialne za grę studio 4A Games, już w przyszłym miesiącu ukażę się drugie rozszerzenie do Metro: Exodus. Będzie ono dostępne od 11 lutego na wszystkich platformach, na których dostępna jest gra.

Bohaterem dodatku będzie amerykański marine Sam (a jakże), który po odkryciu, że świat nie został doszczętnie zniszczony podczas wojny nuklearnej, wyrusza w poszukiwanie drogi do domu. Twórcy określają DLC mianem “sandboxowego survivalu”. Można się więc spodziewać, że będzie on zbliżony do otwartych poziomów z podstawowej wersji gry.

Sam, zdeterminowany, by odnaleźć drogę powrotną do USA, wyrusza z Aurory, by przebyć zrujnowane przez tsunami porty Władywostoku, zniszczone budynki przemysłowe i walące się dzielnice mieszkalne. Aby ukończyć swoją podróż, Sam będzie musiał wykorzystać wszystkie poznane dotychczas taktyki przetrwania, gdyż jego otoczenie okaże się znacznie groźniejsze niż się spodziewał.

Zapowiada 4A Games. Jeżeli wciąż mało wam Metra, to pewnie jest na co czekać. Ja z kolei zacząłem grać dopiero parę dni temu i jestem zadziwiony, jak dobra i do tego ciekawa jest to gra. Daleko jej do klona ubigier, za jakiego ją miałem. Dobrze zaprojektowany survival i wrażenie istnienia w świecie gry robią z tego tytułu coś wyjątkowego.

Dominik Gąska

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry