Zmien skórke
Logo Polygamii

Druga edycja Good Game Expo za nami. Czekamy na trzecią?

Rzut oka na nasze stoisko na Good Game Expo, imiona trzech superhotowych wymiataczy i plany na przyszłość organizatorów targów.

Ulokowana w podwarszawskim Nadarzynie impreza nie ma tylu przedpremierowych nowości co WGW czy PGA. Skalą ustępuje też najważniejszym e-sportowym mistrzostwom. Co nie znaczy, że nie ma tam w co grać, zarówno dla zabawy jak i dla nagród. Na miejscu odbyło się kilka turniejów, były też tzw. strefy wolnego grania. Na Good Game byliśmy też my, jako Polygamia – jeżeli nie widzieliście naszego stanowiska na żywo, to teraz możecie nadrobić to w poniższej galerii.

W głównej hali Good Game byliśmy razem z Samsungiem, naszym partnerem na czas trwania imprezy. To do jego monitorów podłączone były redakcyjne konsole i komputery. A na nich zagrać można było w odświeżone z myślą o PC, PS4 i Xboksie One Lego: Tajny Agent i Yooka-Laylee. Przynajmniej w dzień dziecka, bo tę drugą pozycję 2 czerwca podmieniliśmy na premierowego Tekkena 7 – przez trzy dni stoczono u nas kilkaset (sic!) walk.

Na PC śmigał natomiast Superhot. Nie najnowszy, ale wciąż wciągający. Zrobiliśmy też w nim mały konkurs – ochotnicy grali na konkretnym poziomie w trybie Endless, a ich celem było zabicie jak największej liczby przeciwników w 60 sekund. Prawdziwym wymiataczem okazał się Szymtar1 – po krótkim treningu rozwalił 14 przeciwników. Drugi był Maurycy z 12 killami na koncie, a trzeci Ewotsas (11). Dzięki uprzejmości chłopaków z Superhot Team wszystkich trzem graczom możemy przekazać steamowy kod na grę. Gratulujemy i zachęcamy was do sprawdzenia swoich maili. 11 zabójstw wykręcił też później hubi, który dostanie od nas grę niespodziankę.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, a także obecność. Szczególnie tym, którym chciało się na miejscu przebić z nami piątkę i zamienić dwa słowa o Polygamii czy po prostu ulubionych grach. Nic tak nie motywuje nas do pracy jak kontakt z ludźmi, dla których na co dzień piszemy. Good Game Expo to bardziej rodzina impreza niż konkurencyjne eventy, wśród tych tłumów matek z dziećmi było jednak trochę core’owych graczy. Dzięki jeszcze raz i do zobaczenia. Być może za rok – organizatorzy badali już grunt w temacie terminu kolejnej edycji. Być może na jakimś innym lokalnym evencie?

Galeria pokazuje nasze stoisko. Na dniach opublikujemy też na Polygamiii krótką wideorelację pokazującą całą halę Good Game i Comic Con.

Paweł Olszewski

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o