Dowiedz się jak zrobić pocisk... z autorikszy!

Dowiedz się jak zrobić pocisk... z autorikszy!17.03.2010 11:41
Informacja prasowa

Obejrzyj najnowszy trailer do Just Cause 2!

Warszawa, 17.03.2010 - Cenega, partner firmy Square-Enix Europe w Polsce, Czechach i na Słowacji zachęca do obejrzenia najnowszego trailera do długo wyczekiwanej gry - Just Cause 2. Zobacz jak się robi pocisk z autorikszy!

Potrzebna jest: riksza, helikopter transportowy... i grawitacja! Zobacz sam: www.download.cenega.pl/download_system/?ID=1415Nie możesz się już doczekać chwili, w której sam będziesz robił takie cuda? Zagraj w demo!

Wersja na PC: www.download.cenega.pl/download_system/?ID=1414

Wersja na PS3 dostępna jest za pośrednictwem PlayStation Network. Wersja na Xbox 360 dostępna jest za pośrednictwem Xbox LIVE.

Interesujesz się życiem tajnych agentów wywiadu? Ciekawią Cię problemy które towarzyszą ich pracy, a może masz marzy Ci się krajoznawcza wycieczka w głąb dżungli? Wciel się w Rico Rodrigueza i przeżyj szalenie niebezpiecznie przygody agenta CIA! Zagraj w Just Cause 2 i przekonaj się sam jak zwodnicza potrafi być dżungla.

Just Cause 2 to sequel dynamicznej gry akcji z jeszcze lepszą grafiką. Grę cechuje niesamowity realizm mający odzwierciedlenie w bujnym i różnorodnym klimacie, zmiennych warunkach pogodowych, fizyce pojazdów. Swoboda podejmowania decyzji wyzwala wielowątkowe, dwuznaczne sytuacje zmieniające w każdej chwili bieg akcji, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia rozgrywkę.Wejdź w skórę prawdziwego komandosa i przedzieraj się przez morderczą dżunglę, skacz ze spadochronu, wspinaj się na ośnieżone szczyty, walcz i likwiduj wrogów bez najmniejszego mrugnięcia okiem. Zagraj w Just Cause 2 i sprawdź czy raj może być piekłem?

Cechy gry:

  • Sequel jednej z najlepiej sprzedających się gier Just Cause z jeszcze lepszą grafiką.
  • Wielowątkowa i dynamicznie zmieniająca się akcja.
  • Doskonała grafika wiernie odzwierciedlająca specyfikę rajskiej wyspy.
  • Niesamowity realizm akcji

Gra zostanie wydana na PC, Xbox360, PS3.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)