Zmien skórke
Logo Polygamii

DOOM Eternal - Bethesda zapowiada piekło na ziemi

OMG! OMG! OMG!

Kolejną niespodziankę tegorocznego E3 przyniosła konferencja Bethesdy. Doom powraca, tym razem z podtytułem Eternal. Poza opatrzonym hard rockową nutą trailerze wydawca nie miał niestety zbyt wiele do pokazania. Dowiedzieliśmy się tylko, że  Bardziej obszernego pokazu możemy spodziewać się jednak już w sierpniu przy okazji QuakeCon (9-12 sierpnia 2018).

Jaram się! Dawać mi to natychmiast.

Krzysztof Kempski

 

Więcej na temat:

8
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
7 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bartosz Witoszka
Redaktor

Na trailerze było tytułowe piekło na ziemi, czyli chcą zrobić to, czym poniekąd miał być Doom 4. Jeśli postawią na coś więcej niż rozwałkę (może jakieś szczątki narracji), to będę usatysfakcjonowany. I również się jaram!!!

Lufsig
Użytkownik

Ja liczę na to ze nie postawią na nic więcej niż rozwalke.

Bartosz Witoszka
Redaktor

Może mam oczekiwania względem narracji, bo trzecia część bardzo mi się podobał pod tym względem 😉

rorkdcr
Użytkownik

CO

Bartosz Witoszka
Redaktor

A co w tym dziwnego?

rorkdcr
Użytkownik

Próbuje wracać do doom 3 co jakiś czas, i odbijam się. Ta gra jest zła w tak wielu aspektach że ciężko wymienić co najbardziej jest spieprzone. Generalnie szkoda, bo wizualnie aż tak bardzo nie jest czerstwa, ale przeraża fakt że studio które potrafiło wydać tyle gier które W OGÓLE się nie zestarzało, jak Doom, Doom 2, Wolfenstein czy Quake, zaliczyło tak ogromny spadek formy jakim jest i Doom 3, i Rage. Widać Romero jednak coś tam umiał robić, i świetny przykład synergii, bo ani Carmack bez Romero, ani Romero bez Carmacka nie byli w stanie zrobić dobrej gry. Operuje tylko… Czytaj więcej »

Bartosz Witoszka
Redaktor

Mi się Doom 3 podobał, głównie przez narrację środowiskową, no i że w 2004-2005 roku to było coś nowego.

Lufsig
Użytkownik

Gdyby Doom 3 nie nazywał się “Doom 3” to wszystko było by w porządku. Bo to nie jest zła gra, ale coś zupełnie odmiennego od Doom’a. BTW. jakaś tam narracja w ostatniej odsłonie się znalazła – była ukryta za znajdźkami. I BARDZO DOBRZE. Wolę brak fabuły niż niskiej jakości pretensjonalne historyjki. Z uwagi na fakt, że odpowiada za to Bethesda, która na scenarzystach tylko oszczędza to lepiej żeby zostało jak jest.

Popularne wpisy

Popularne Gry