Zmien skórke
Logo Polygamii

Detektywistyczny dramat, Telling Lies, zapowiada się przecudownie

Filmowość nowej gry Sama Barlowa rozumie się samo przez się, więc wydaje mi się, że określenie "dramat" ma tu swoje uzasadnienie.

Ach, to idealnie trafia w mój gust – uwielbiam kameralne, ale emocjonalnie intensywne klimaty. Her Story podobało mi się przeogromnie i niezwykle cieszy mnie fakt, że jeszcze w tym roku zagram w coś bardzo podobnego. Telling Lies, nowa gra Sama Barlowa, odpowiedzialnego również za Silent Hill: Shattered Memories, to ponownie tytuł z gatunku FMV z detektywistycznym sznytem.

Tym razem nie będziemy jednak oglądać policyjnych przesłuchań, a prywatne nagrania czterech osób. Jak sam tytuł wskazuje, motywem przewodnim fabuły będzie wątek kłamstwa i jego destrukcyjnej siły. Znajomo wyglądająca mechanika rozgrywki na powrót skupi się na wpisywaniu słów-kluczy, odsyłających do kolejnych materiałów.

Niestety nadal nie dostaliśmy daty premiery – zgodnie z poprzednimi informacjami Telling Lies powinno się ukazać jeszcze w tym roku, ale trailer mówi tylko o tym, że gra wyjdzie „wkrótce”. Oby to nie oznaczało przesunięcia. Zagramy na PC i iOS.

Tatiana Kowalczyk

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry