DeathSpank - nowe informacje

DeathSpank - nowe informacje02.09.2009 14:29
Michał Stopa

Po długiej ciszy, Ron Gilbert, twórca znanej serii przygodówek Monkey Island, ujawnił portalowi 1UP nowe informacje dotyczące ogłoszonej w 2008 roku gry DeathSpank.

Tytułowy "bohater ciemiężonych, niszczyciel zła i sługa sprawiedliwości", DeathSpank, będzie rozwiązywać przypominające te z Monkey Island łamigłówki otoczone uznanym humorem twórcy, oraz pewną ilością niestandardowego myślenia wspieranego systemem wskazówek, a oprócz tego... krwawym systemem walk podobnym do tego z serii Diablo.

Z rzeczy, które wymienił współautor gry, walki będą prowadzone zarówno wręcz jak i na odległość, oraz będą wspierane sprzętem zabranym pokonanym wrogom. System rozwoju postaci pozwoli poszerzyć zdolności DeathSpanka i udostępni mu przedmioty wymagające określonego poziomu do używania.

Gra będzie jednorazowym, pełnym produktem, nie zaś udostępnianym w epizodach, jak zapowiadano przy ogłoszeniu prac. Chwilowo nie zostały podane platformy, na które pojawi się ten tytuł. Również data premiery pozostaje nieznana.

fot.: Hothead Games

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)