Zmien skórke
Logo Polygamii

Days Gone - nowy zwiastun, edycja kolekcjonerska i wersja w przedsprzedaży

Figurki, figurki!

Days Gone będzie wiosenną rozwałką, premiera została zapowiedziana dopiero na 26 kwietnia, ale Sony już dziś zdradza, co znajdziemy w edycji kolekcjonerskiej.

Pojawił się też nowy film, na którym możemy przyjrzeć się jednej z początkowych lokacji – wielkich przedmieściach Farewell. Do premiery zapowiadane są jeszcze dwa materiały wideo, które przybliżą graczom klimat Days Gone.

Gra wyjdzie w dwóch wersjach: specjalnej oraz kolekcjonerskiej. I, muszę przyznać, wyglądają zacnie. Pierwsza z nich zawierać ma: grę w steelbooku, ścieżkę dźwiękową na dysku oraz stworzony przez Dark Horse art-book liczący 48 stron.

A kolekcjonerka to, poza grą (ale wiecie, muszę o tym napisać, bo były takie, co gry nie zawierały): figurkę głównego bohatera, steelbook, 6 pinów, art-book w postaci fizycznej i cyfrowej, takoż ścieżkę dźwiękową fizyczną oraz cyfrową, naszywkę, 4 naklejki oraz DLC. Niestety, nie wiadomo jeszcze, jaka będzie cena obu zestawów.

Przy okazji, rozpoczęto też przyjmowanie zamówień przedpremierowych. Osoby, które zdecydują się na wcześniejszy zakup, dostaną cyfrowe dodatki. Szczegóły w poniższym wideo:

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
1 Odpowiedzi
2 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
soulsonist
Użytkownik

nie mam zupelnie hype’u na to Days Gone, a bardzo bym chcial…

madoc
Użytkownik

Ja jakoś też nie, przejadły mi się zombiaki.

Popularne wpisy

Popularne Gry