Zmien skórke
Logo Polygamii

Darmowe mordobicia na PC z okazji startu EVO 2018

Dlaczego przestaliśmy używać słowa "mordobicia"? Postuluję o jego powrót!

Dziś rozpoczyna się wielki turniej EVO 2018, w ramach którego gracze z całego świata zmierzą się w aż ośmiu różnych mordobiciach –  Street Fighter 5 Arcade Edition, Dragon Ball FighterZ, Tekken 7, Super Smash Bros. Melee, Super Smash Bros. for Wii U, Guilty Gear Xrd Rev 2, BlazBlue Cross Tag Battle i Injustice 2. Ich zmagania oglądać będzie można za pośrednictwem siedmiu różnych kanałów streamingowych i na oficjalnym kanale twitchowym Capcom Fighters.

Jeżeli zamiast oglądać wolicie wziąć sprawy w swoje ręce i powalczyć samodzielnie, i to jest możliwe i łatwiejsze niż zwykle. Wszystko dlatego, że przez cały weekend za pośrednictwem Steama można całkiem za darmo ściągnąć i grać w Tekkena 7, Street Fightera V oraz Blazblue: Cross Tag Battle.

Mało tego. Jeżeli po spróbowaniu darmowej rozgrywki będziecie chcieli zaopatrzyć się w te gry na własność, będzie to można zrobić zdecydowanie taniej. Tekken został przeceniony o 60 proc., Street Fighter V o 50 proc., a Blazblue o 10 proc. (niewiele, ale zawsze coś). Taniej jest dostępne także Dragon Ball Fighter Z (o 40 proc.) i Injustice 2 (50 proc.).

Ściągajcie, kupujcie, świętujcie i grajcie w mordobicia. Mordobicia, tak. Ale to jest super nazwa dla tego gatunku. Tylko takiej będę teraz używał.

Dominik Gąska

 

Więcej na temat:

11
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
4 Komentarze
7 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
cthulhu
Użytkownik

„Mordobicie” – o tak. Dzieciństwo, Secret Service i Gulash. Dzięki za przypomnienie. Od dziś również wracam do tej nazwy.

^(;,;)^

kamil950
Użytkownik

A czy grę Divekick też tak można nazwać?

gseed
Użytkownik

A to istnieje inne określenie na mordobitki w j polskim? 😉

kano777
Użytkownik

“Bijatyki” albo “gry karate”. Ale “mordobicia” rządzą.

gseed
Użytkownik

Mordoklepki 😉

mirek83
Użytkownik

Napie*dalanki.
(W Bajtku nawet tak było jakby co).

znubi
Użytkownik

jeszcze Absolver ma free weekend

znubi
Użytkownik

Popularne wpisy

Popularne Gry