Zmien skórke
Logo Polygamii

Cześć The Crew 2, masz fajne auta zmieniające się w samoloty. Ale GTA Online będzie mieć je wcześniej

Nie tak wcześnie jak kapitalne wyścigi z Soniciem w roli głównej, ale zawsze.

Motory, samochody, samoloty, motorówki, śmigłowce, skydiving i więcej rodzajów lokomocji w jednym wyścigu? Do pewnego miejsca wyliczanka pasuje też do zapowiedzianego na marzec The Crew 2. Ale dotyczy nie tyle nowej gry, co po prostu kolejnego dodatku do GTA Online. Nowego zestawu kaskaderskich wyścigów, w których wehikuły będą zmieniać się “w locie”.

Tak, to kolejny wpis z cyklu “Rockstar kopiuje i wrzuca do GTA Online“. Choć oczywiście nie mówię całkiem serio. Ale jednak nie da się nie zauważyć, że autorzy GTA lubią uszczknąć pomysłów od konkurencji, by doprawić nimi swoją, znoszącą złote jaja kurę. Zresztą kopiuje nie tylko od innych. Wszak nazwanie jednego z dodatków Smuggler’s Run nie było przypadkowe.

Transform races trafią do GTA Online jeszcze w tym miesiącu. I pewnie będą fajne, ale jeśli ta idea Wam podchodzi, to pozwólcie, że przypomnę niedocenioną perełkę ze stajni Segi – Sonic & All-Stars Racing Transformed. Ultraszybkie wyścigi, w których transformacja pojazdów jest fundamentem zabawy i naprawdę dodaje jej kopa. Szalona gra, której poświęciłem kilka słów dawno temu

Sonic & All-Stars Racing Transformed to szaleństwo, Afterburner na kółkach, Crazy Taxi w powietrzu i… motorówki!

A teraz widzę, że jest dostępna na liście tytułów z poprzedniej generacji kompatybilnych z Xboksem One, więc nie trzeba nawet targać pod tv starszej konsoli.

Transform races to najkonkretniejsza zapowiedź Rockstar, bo zagramy już niedługo, ale nie wyczerpuje tematu nowinek zmierzających do GTA Online. Pojawią się dwa nowe tryby, w tym powietrzne pojedynki w Dogfight. No i rzecz jasna nowe pojazdy.

Maciej Kowalik

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry