Zmien skórke
Logo Polygamii

Cyberpunk 2077 - wiele wskazuje, że Keanu Reeves będzie nam towarzyszył przez całą grę

Johnny Silverhand będzie „cyfrowym duchem” wszczepionym w głowę głównego bohatera lub bohaterki.

Wszyscy zastanawiamy się, na ile ujawnienie obecności Keanu Reevsa w Cyberpunk 2077 było ruchem marketingowym, a na ile udział aktora w projekcie faktycznie przełoży się na grę. Czy będzie tak, że spotkamy go w jednej misji i tyle, czy też może wręcz przeciwnie – nie będziemy mogli się od Keanu opędzić?

Wiele wskazuje na to, że raczej to drugie. Na zwiastunie pokazanym podczas E3 widzieliśmy, że Reeves zdaje się w pewnym momencie zanikać w ramach jakiegoś wizualnego glitcha. Wiemy to z książek – jak donosi PC Gamer, który porozmawiał z twócami podczas E3, Silverhand w kanonie zginął już dawno temu, teraz więc może “istnieć” tylko poprzez technologię.

Paweł Sasko, czołowy projektant questów, w rozmowie z dziennikarzami PCGamera wyjawił, że Silverhand jest „cyfrowym duchem”, który jest zainstalowany w czipie znajdującym się w głowie V. Wiele wskazuje więc na to, że Keanu Reeves będzie dla nas czymś w rodzaju mentora komentującego nasze działania w grze.

[Silverhand] kiedyś walczył o wolność, ale w oczach korporacji prawdpodobnie jest terrorystą. Taki z niego człowiek. Ma bardzo silną wizję tego, jak powinien działać świat, to prawdziwie cyberpunkowa postać. To koleś, który sprzeciwia się systemowi, korporacjom oraz miastu, które stało się ich symbolem. Wie, że miasto stało się dla ludzi więzieniem – tak to widzi. I teraz, nagle, powraca.

Im więcej Keanu, tym lepiej – miejmy nadzieję, że Redzi zdają sobie z tego sprawę.

Tatiana Kowalczyk

Więcej na temat:

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
3 Komentarze
0 Odpowiedzi
3 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Simplex
Użytkownik

“To koleś, który sprzeciwia się systemowi i korporacjom, przeciwko miastu, które stało się ich symbolem. Wie, że miasto trzyma ludzi w kleszczach”

“oraz miastu” zamiast “przeciwko miastu”.
“Shackles” to są raczej kajdany, więc można to przetłumaczyć opisowo “miasto jest dla ludzi więzieniem”, “ludzie są więźniami miasta”.

Bjorn
Użytkownik

Nawet fajny motyw na jego obecność, kojarzy się Arkham Knight i towarzyszącą nam w grze wizją Jokera, tam ten zabieg wyszedł genialnie głównie ze względu na kontrast bohaterów i Marka Hamilla(Joker). Cyberpunk to nie moje klimaty więc z zadowoleniem przyjmuje każdą pierdółkę, która próbuje mnie kupić bym w to zagrał 😀

Zacco
Użytkownik

Mają rozmach skurw***ny. Maja! I bardzo dobrze. Trzymam kciuki za powodzenie tej produkcji. Niech kolejna perełka wyjeździe z pod polskiej ręki.

Popularne wpisy

Popularne Gry