Zmien skórke
Logo Polygamii

Cyberpunk 2077. Co wiemy po pierwszym Night City Wire?

Czekamy na wasze opinie.

Wydarzenie rozpoczął nowy zwiastun “Cyberpunk 2077”. Klip w dużym stopniu oparty był o rozgrywkę, a nie wyreżyserowane cutscenki. I trzeba przyznać szczerze – nowy, wypakowany akcją po brzegi zwiastun robi wrażenie.

Czego tam nie ma: bójki, pościgi (w tym nowy samochód) oraz cyborga. – To co zobaczyliście to jedynie prolog gry – powiedział Paweł Sasko, lead quest deisgner podczas pokazu. Zwiastun zabrał nas nie tylko do Night City, ale również na jego pustynne rubieże nazwane Badlands.

CD Projekt zapowiedział również nietypową kooperacją, jakiej podjął się na potrzeby promocji gry. Jest nią współpraca z japońskim studiem Trigger, które ma na swoim koncie kilkanaście filmów i seriali anime. Produkcja otrzymała tytuł “Cyperpunk Edgerunners” i trafi na platformę Netflix dopiero w 2022 r. co zapowiada długi plan wspierania gry.

W anime pojawią się nowe postaci i historie nieznane z gry. Produkcja będzie zupełnie niezależna i adresowana jest do wszystkich, również do osób, które w “Cyberpunk 2077” nie grali.

Na deser twórcy omówili jedną z najbardziej obiecujących rzeczy w grze: braindance. To technologia przypominająca wirtualną rzeczywistość na sterydach, gdzie możemy przeżyć czyjeś wspomnienia nie tylko z perspektywy obserwatora, ale również uczestnika. Więcej możecie przeczytać w pierwszych wrażeniach z gry.

Twórcy zapowiadają, że dzisiejsze Night City Wire jest pierwszym odcinkiem cyklu i wkrótce możemy spodziewać się kolejnych.

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
0 Odpowiedzi
2 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Aimagylop
Użytkownik

Im dłużej to trwało tym bardziej tęskniłem za Deus Ex.

kaen
Użytkownik

Wszystkie opinie o grze są tak zabawnie podobne. “No wiecie, jestem ostrożnie optymistyczny, ale gra ma duży potencjał.” Czyli “Ok, jest średnio, ale może po prostu czegoś jeszcze nie pokazali.”

Popularne wpisy

Popularne Gry