Zmien skórke
Logo Polygamii

Cyber ​​Ops: Tactical Hacking Support - prawdziwy bohater nie pcha się przed szereg

Bycie Emmerichem wcale nie jest takie proste.

Lubię gry odwracające formułę, ukazujące jakieś popularne zagadnienie z innej strony. Oryginalne podejście do przygodówek opisywał wczoraj Adam w recenzji Baba is You. Z kolei zapowiadany przez mnie wczoraj Radio Commander szykuje się na nietypowego RTS.

To dzisiaj kolej przyjrzeć się tematowi agentów specjalnych i szpiegów. Oto bowiem w Cyber ​​Ops: Tactical Hacking Support wcielimy się nie w Silent Snake’a czy Agenta 47, ale w tych zepchniętych na dalszy plan pomagierów. Specjalistów od zabezpieczeń, hakerów, takich, wiecie, Emmerichów.

Chilijskie studio Octeto pracuje nad projektem gry, w której wcielimy się w gościa od wszystkiego, wspierającego grupę agentów podczas misji. Będziemy włamywać się w systemy zabezpieczeń, skanować otoczenie w poszukiwaniu wrogów, przejmować kontrolę nad kamerami i innymi urządzeniami, również pojazdami i cyborgami. Ważny będzie ciągły kontakt z agentami i informowanie ich warunkach na polu walki. A po udanej misji przyjdzie nam dopakować podopiecznych różnymi implantami oraz rekrutować nowych.

Klimat będzie mocno cyberpunkowy, z technologią popchniętą mocno do przodu w stosunku do tego, co znamy dzisiaj. Oraz, jak przystało na te klimaty, we wszystko zamieszane będą megakorporacje i polityka.

Nasz pozbawiony twarzy, nie stojący w pierwszym szeregu bohater odpowiedzialny jest za przeżycie wszystkich agentów z jednostki Geist. Została ona powołana przez rząd małego państewka Baltia, które po długiej i wyniszczającej wojnie w końcu odzyskało niepodległość. Jest jednak łakomym kąskiem dla wszelkich większych organizmów, które w mniej bądź bardziej subtelny sposób próbuję przejąć nad nią kontrolę.

Będzie to taktyczna gra z rozwiniętą fabułą, a ukaże się jeszcze w tym roku na Steamie.

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sebogothic
Użytkownik

Wciąż lepsze niż Cyberpunk 2077, he he.

Popularne wpisy

Popularne Gry