Cross platformowe dywizje, rankingowe pojedynki 1 na 1 i wiele więcej w pierwszej aktualizacji World of Warships: Legends w 2022

Cross platformowe dywizje, rankingowe pojedynki 1 na 1 i wiele więcej w pierwszej aktualizacji World of Warships: Legends w 2022
01.02.2022 17:13
Źródło zdjęć: © materiały partnera
Informacja prasowa

31 styczeń – Wargaming, twórcy i wydawcy popularnej gry o bitwach okrętów na konsolach Xbox i PlayStation, informują o pierwszej aktualizacji World of Warships: Legends w 2022 roku. Jest ona wypakowana po brzegi nową zawartością!

Cross platformowe dywizje już dostępne!

Od dziś gracze World of Warships: Legends z systemów PlayStation i Xbox mogą łączyć się we wspólne drużyny (czyli dywizje złożone z 3 graczy) i razem walczyć na morzach i oceanach. Ta funkcjonalność dotyczy również list przyjaciół w grze.

Pojedynki 1 na 1

Jeden na jednego. Bez lotniskowców. 5 sezonów potyczek dla okrętów od III do VIII poziomu. Świetne nagrody. To tyle – wybierz okręt, wypłyń na wody i stań oko w oko z innym kaptanem. Dobór graczy umożliwi dowolne kombinacje typu okrętów także przygotuj się na niespodziewane, wydobądź maksimum ze swojej jednostki i udowodnij, że jesteś najlepszy.

Włoskie pancerniki

Do gry World of Warships: Legends trafia pięć nowych włoskich pancerników poziomów od III (Dante Alighiere) do VII (Vittorio Veneto). Jednostki od III do VI są do zdobycia we wczesnym dostępie przez dedykowane kontenery, a VII przypłynie w następnej aktualizacji. Ponadto, szeregi Regia Marina wzmocniono pancernikiem Roma oraz krążownikiem Gorizia.

Powraca współpraca z Azur Lane

To już trzecia edycji współpracy z Azur Lane. Przynosi ona ze sobą sześciu nowych kapitanów wzorowanych na postaciach z kultowego anime. Tym samym ilość kapitanów dostępnych w grze przekroczyła 100!

Nowa kampania The Pride of Prussia!

Nowa, pięciotygodniowa kampania da możliwość zdobycia okrętu Brandenburg (z wykupionym admirality backing). Jest to niemiecki gigantyczny pancernik, zbliżony do Bismarcka. A poza tym za wykonywanie kolejnych misji czeka mnóstwo nagród także warto się nią zainteresować.

Zmiany w biurze

Gracze World of Warships: Legends będą mogli odkryć dwa nowe projekty. Pierwszym z nich jest Minotaur – idealna okazja dla wszystkich, którym nie udało się odkryć go przechodząc kampanię. Ten angielski krążownik jest szybki i szybkostrzelny, wyposażony tylko w amunicję przeciwpancerną, mocne torpedy, a dodatkowo dym i radar jest w stanie Drugim jest japoński lotniskowiec Kaga. Warto zaznaczyć, że jest to pierwszy projekt na okręt tego typu w historii.

Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie