Zmien skórke
Logo Polygamii

Crashokalipsa! Bandicoot na Switchu, pecetach i pozostałych konsolach

To ostatnie oznacza, rzecz jasna, zupełnie nową grę.

Ależ radosna informacja dla wszystkich fanów Rudego. W zeszłym roku, jak zapewne doskonale pamiętacie, dostaliśmy N.Sane Trilogy, która pięknie przypomniała zajawkę z czasów pierwszego PlayStation. Ja twór okołoreckowy nawet wysmażyłem (choć bardziej dumny zawsze byłem z nostalgicznej podróży na dwudziestolecie Bandicoota). Zastanawialiśmy się, co dalej, bo Activision nie ukrywało satysfakcji sprzedażą remake’ów, a deweloper – Vicarious Visions – chęci dalszej pracy nad tą marką. Dziś wiemy więcej. I cholernie dobrze mieć taką wiedzę.

Firma zajmująca się szeroko rozumianymi akcesoriami związanymi z naszą pasją przepuściła w swoim materiale promocyjnym wiadomość, za którą Activision najchętniej by ich pewnie ukatrupiło. Trzy wielkie bomby w jednym krótkim akapicie. Słuchajcie tego. N.Sane Trilogy nie tylko na pecetach w 2018 roku, ale również na Switchu (co brzmi cudownie, jednak biorąc pod uwagę, jak gra śmigała na silniejszych sprzętach konkurencji, mam pewne obawy). Zupełnie nowa produkcja z Crashem w 2019 roku. I plany na następne “liskowe” wydania do 2022. Czyli, jak mniemam, nie tylko kolejne odgrzewańce. Bo za remake Crash Team Racing sprzedałbym duszę. Niemniej zupełnie świeża odsłona brzmi równie ciekawie, zwłaszcza wiedząc, z jakim szacunkiem Bandicoota traktuje Vicarious Vision.

Wypada chyba tylko napisać: “WOAH”. A z butelką jabłkowego, gazowanego trunku poczekać do oficjalnej zapowiedzi od wydawcy.

Adam Piechota

Więcej na temat:

5
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
5 Komentarze
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Naars
Użytkownik

Czekałem na to… a raczej my – ja i mój Switch 😀

To był niemal pewniak, patrząc na sprzedaże ostatniego remastera i Pstryczka. CTR też byśmy przytulili wraz z narzeczoną 🙂

Patryk Fijałkowski
Użytkownik

Tak, tak!, TAK!!! Wiedziałem, że to nie może się skończyć na N.Sane Trilogy, choć przedłużające się milczenie troszkę niepokoiło. Ale jak ma być tak, to…

cfani4k
Użytkownik

A skrzynki z nowymi krojami gaci będę?

znubi
Użytkownik

xbox one znowu olany lol

Nikodemsky
Użytkownik

Nie sądziłem, że dożyję czasów Crasha na PC 😀 Naprawdę cieszy ta wiadomość.

Popularne wpisy

Popularne Gry