Zmien skórke
Logo Polygamii

Crash Team Racing najpopularniejszym tytułem czerwca w PlayStation Store

„Fasten your seatbelts”!

Informacja prosta jak instrukcja najtańszego zestawu Lego (kiedyś dostałem rycerza na koniu. Trzeba było włożyć rycerza na konia i gotowe. Tak, była do tego instrukcja) – Crash Team Racing Nitro-Fueled, remake jedynego prawdziwego konkurenta Mario Kart, był najpopularniejszą produkcją całego miesiąca w cyfrowym sklepiku Sony. Pokonał Minecrafta, GTA V, Spider-Mana, Days Gone i inne God of Wary. Połączmy to z doniesieniami z brytyjskich list pudełkowej sprzedaży, by wiedzieć już na sto procent, że produkcja Activision oraz studia Beenox to niezaprzeczalny hit.

Owszem, wystarczy przeanalizować cały miesiąc, by zauważyć, że czerwiec był nieco mniejszy pod względem premier AAA, a Judgement – chociaż w moim mniemaniu lepszy niż według recenzji Krzysia – to tak naprawdę żadna konkurencja. Jednak CTR, mimo wszystko, jest „grą wyścigową”, a te zazwyczaj mają pod górkę, jeśli nie występuje w nich wąsaty hydraulik. Dla wszystkich, których porwał jamrajowy tryb Grand Prix, oznacza to możliwość spokojnego oddechu. Rozbudowany system „usługowy” będzie wspierany jeszcze mocniej, skoro Acti ma dużą publiczność. Jeśli nie rozumiecie, o czym mowa, poczekajcie do naszej recenzji.

A kiedy recenzja? Jutro. Przez wyjazdy, morza i Open’ery (Dominik, <3) musiałem na trochę odstawić granie, ale od powrotu nie mogę się od Nitro-Fueled oderwać. Mam dużo do powiedzenia. I jeszcze więcej do pochwalenia.

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
1 Odpowiedzi
2 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
3mortis
Użytkownik

Czekam na zapowiedz wersji PC kiedy juz wszyscy posiadacze konsoli oddadza swoje pieniadze 🙂

niech wezma tez moje pieniadze

Popularne wpisy

Popularne Gry