Zmien skórke
Logo Polygamii

Crackdown 3 znowu opóźniony, choć Microsoft nie chce tego potwierdzić

Dziennikarze Kotaku są jednak pewni tej informacji.

Dajcie mi jeszcze chwilę, tylko znajdę w naszej bazie danych jakiegoś newsa o podobnym tytule, żeby go skopiować i zmienić daty. Po co bowiem pisać tu cokolwiek nowego, skoro powtarza się historia tyle razy już napisana przez życie? Ta jest trochę inna od poprzednich, bo wciąż nie mamy ostatecznego potwierdzenia. Równie jednak dołująca. Crackdown 3 zaprezentował się światu w trakcie E3 w 2014 roku, czyli do wykręconych przez Duke Nukem rekordów teoretycznie wciąż jeszcze daleko. Z drugiej jednak strony w przypadku przygód księcia nie byliśmy co chwilę atakowani datami premiery. Tymczasem to już trzeci czy nawet czwarty raz, gdy dowiadujemy się o opóźnieniu.

Warto dodać, że póki co Microsoft nie potwierdził doniesień odnośnie przesunięcia premiery. Tropem w sprawie jest jednak anulowanie preorderów przez hiszpański oddział Amazona. Chociaż gigant z Redmond zbagatelizował sprawę, odsyłając z pytaniami do właściciela sklepu, Kotaku twierdzi, że wkrótce rzeczywiście dowiemy się o opóźnieniu, a przełożenie gry na kolejny rok ma być próbą ratowania jej przed losem, jaki spotkał Scalebounda, Fable Legends czy Phantom Dust.

Wszystko zweryfikuje zbliżająca się konferencja Microsoftu podczas E3. Pewne jest to, że coś na temat Crackdowna 3 się tam pojawi. Wiele wskazuje na to, że będzie to jednak raczej zwiastun z datą 2019 na końcu…

Krzysztof Kempski

Więcej na temat:

11
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
6 Komentarze
5 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
s.p.
Użytkownik

Czyli tylko 2 exy z xboxa trafią na podium porażek roku. Szkoda MS miał szanse na wymiecenie całej konkurencji przynajmniej w tej kategorii.

Punkstyler
Użytkownik

Crapdown

MrDraiger
Użytkownik

Aż dzis bierze na myśl, że Sony nie ma monopolu na rynku konsol

MrDraiger
Użytkownik

Aż dziw*

mistrz
Użytkownik

Monopolu na rynku konsolowym nie ma ale za to jest niekwestionowanym liderem na rynku “gry których nie ma” Shenmue 3, The Last of us 2 , {ta gra Kojimy co jej tytułu nie pamiętam} Last Guardian na Plystatnion 3…….

s.p.
Użytkownik

Wszystkie “gry” Davida Cage’a

mistrz
Użytkownik

Microsoft próbuje tak jak Sony…. Wygrać targi grą która nie istnieje. Sony tak robi z dobrym (dla siebie) skutkiem od kilku lat

Krzysztof z Bogdanca
Użytkownik

Każdego roku wydają kilka dużych gier, a Ty twierdzisz że jedynie pokazują gry, których zresztą nie ma?

mistrz
Użytkownik

Oczywiście, że nie. Ja tylko twierdzę że tylko takimi grami (grami, które nie istnieją) Sony “wygrywa” internety. Przez prawie 4 lata “wygrywali” jednym zwiastunem God of War. Pałowanie się nad Ditrot trwało lad 5. Od 3 lat lat branża wydaje z siebie kociokwik rozkoszy bo zobaczyła logo Shenmue 3. Przez ile lat Sony będzie jeszcze ogłaszane Bogiem na podstawie grafik koncepcyjnych z The Last of Us 2?

Bardzo chciałbym żeby Microsoft na E3 pokazał logo dajmy na to kotora 3 i datę premiery- Gwiazdka 2070. Ciekawe co zrobiłaby branża

SkazaME
Użytkownik

Microsoft nie ma lekko z tym tytułem. Jeśli wydaliby w tym roku to musieliby znowu mierzyć się z tym samym co w przypadku SoT i SoD, czyli słaby/średni ex. Jeśli by anulowali ten tytuł, wiedząc, że to crap to wypadłby im kolejny ex, a to z kolei pożywka dla mediów i fanów konkurencyjnej konsoli. Jeśli wydadzą tytuł za rok, gdzie nic nie poprawią, to będzie kolejny crap od Microsoftu. Dlatego ja ich rozumiem. Opóźniać premierę ile wlezie, może ludzie zapomną, może międzyczasie Microsoft zrobi naprawdę rewelacyjny tytuł i Crapdowna zamiotą pod dywan.

Venasque
Użytkownik

Welcome to Nobody Cares: population 7 billion people 😉

Ciekaw jestem czy nawet jakiś xbot czeka na te grę 😉

Popularne wpisy

Popularne Gry