Zmien skórke
Logo Polygamii

WideoCounter Terrorist Agency – wrażenia z dema. I Ty możesz sprofilować kogoś na tle rasowym [wideo]

Zamachy bombowe, podsłuchy, naloty oddziałów specjalnych – to wszystko chce dostarczyć polski zespół w najnowszej produkcji o antyterrorystach.

Facebook Twitter Google Wykop

Trochę pograłem w demo technologiczne, bo do końcowej realizacji jeszcze daleka droga. No i jest całkiem przyjemnie. Działałem jako taki Wielki Brat i starałem się nie dopuścić do katastrofy na imprezie masowej. Zobaczcie filmik, posłuchajcie co mi się podobało, a co zagrało szczególnie dobrze. A jak Wam gra podpasowała, to możecie zostawić kilka złotówek na Kickstarterze. Zbiórka potrwa do 24 maja i już przekroczyła założony przez twórców próg.

Platformy: PC (Windows)
Producent: WarSaw Games
Wydawca: PlayWay, Games Operators
Planowana data premiery: Q4 2019
Wersja PL: Nie
Wymagania sprzętowe: Windows 7-10, Core i3 3.2 GHz / Phenom II X4 955 3.2 GHz, NVIDIA GeForce GTX 550 / AMD Radeon HD6870, 4 GB RAM.
Materiał wideo pochodzi z rozgrywki autora. Grę udostępnił wydawca.

Chociaż wiecie, wspieranie gier na Kickstarterze to trochę jak kupowanie preorderów, a znacie zdanie Cartmana o kupowaniu preorderów, prawda?

Więcej naszych materiałów wideo znajdziecie na kanale YouTube Polygamii.

4
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
3 Odpowiedzi
3 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Simplex
Użytkownik

W dużym uproszczeniu:
Kasę za preordery zgarnia gruby wąsaty kapitalista z cygarem w cylindrze i surducie – czyli wydawca – i przeznacza ją na nowy jacht i bonusy dla CEO i CFO.
Kasę z kickstartera dostaje developer gry i przeznacza ją na jedzenie, mieszkanie i inne zasoby potrzebne do stworzenia gry.