Consoles Cups - dla tych, którzy lubią rywalizować w grach na konsole

Consoles Cups - dla tych, którzy lubią rywalizować w grach na konsole06.12.2012 13:33
Consoles Cups - dla tych, którzy lubią rywalizować w grach na konsole
marcindmjqtx

Istnieje sporo miejsc, gdzie można wziąć udział w turniejach gier pecetowych. Ekipa Consoles Cups organizuje zawody dla tych, co na konsolach.

Póki co Consoles Cups to rozgrywki na PlayStation 3 w FIFA 13, Call of Duty: Black Ops 2 i Tekken Tag Tournament. Na moje pytanie, czemu takie tytuły, a nie inne, Wojciech Gruszczyk, jeden z organizatorów, odpowiada:

Prawda jest taka, że możemy tworzyć rozgrywki w każdą grę. Ja wywodzę się ze sceny PC, jednak przez ostatnie miesiące dobrze poznałem graczy FIFY (PS3), właśnie dlatego na samym początku rozpoczęliśmy turnieje w tę grę. W międzyczasie zaznajomiłem się z zawodnikami Tekkena (PS3), zaś moi współpracownicy wywodzą się z FPS'ów, dlatego postanowiliśmy na Black Ops 2 (PS3). Oczywiście planujemy rozszerzyć bazę tytułów, jednak, aby móc przejść z punktu A do punktu B chcemy jak najdokładniej zadbać o punkt A ;) Gdy już będziemy mieć stałą grupę zawodników z tych trzech gier, to rozpoczniemy inwazję na kolejne "czarne lądy". Jeśli lubicie grać i chcielibyście od czasu do czasu poczuć turniejowy dreszczyk, to sprawdźcie tę inicjatywę, kto wie, co z niej wyrośnie.

Konrad Hildebrand

327020977282509079
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)