Codename: Panzers - Faza Pierwsza: szczegóły dotyczące polskiej edycji

Codename: Panzers - Faza Pierwsza: szczegóły dotyczące polskiej edycji14.08.2004 04:50
Materiały prasowe

Węgierski twórca gry Codename: Panzers, firma Stormregion oraz Cenega Poland informują, że dołożyły wszelkich starań, aby pozycja ta jak najwierniej odzwierciedlała wydarzenia II wojny światowej.

Przykładowo, przedstawiony w grze rozkaz dowództwa Wehrmachtu, dotyczący rozpoczęcia II wojny światowej był oczywiście kłamstwem propagandy hitlerowskiej, mającym uzasadnić agresję niemiecką na Polskę. W takiej właśnie postaci trafił on do rąk żołnierzy niemieckich. Kulisy tzw. "prowokacji gliwickiej" znajdą się w pudełku z grą w postaci mini książeczki opracowanej przez specjalizującego się w tym temacie historyka.

Codename: Panzers - Faza Pierwsza ukaże się już 27 sierpnia i zawierać będzie:- ekskluzywne, szerokie pudełko DVD wraz z ochronną wsuwką,- 3 płyty CD-ROM z grą Codename: Panzers - Faza Pierwsza,- 64-stronicową instrukcję w języku polskim na papierze kredowym,- broszurę informacyjną

Codename: Panzers - Faza Pierwsza to strategia czasu rzeczywistego (RTS), w której oprócz kampanii niemieckiej wcielamy się również w stronę Sowiecką oraz Aliantów. Gra rzuca gracza w sam środek niezwykle zaciętych bitew II wojny światowej. W zbombardowanych miasteczkach, niedostępnych górskich ostępach i na zdradliwych bagnach czeka wróg, który nie cofnie się ani o krok. Wspaniała grafika 3D umożliwiła przedstawienie ponad 100 rodzajów jednostek z niespotykaną dotąd dokładnością, a starcia sowieckich niszczycieli czołgów z niemieckimi Tygrysami potrafią na długo zapaść w pamięć.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)