Zmien skórke
Logo Polygamii

Chcecie rzucić okiem na Jasona z "Piątku trzynastego" w wersji pre-alpha?

Ostrzegamy – rozgrywka nie powala. Ale da mały pogląd na to, jak może wyglądać w przyszłości.

Pamiętacie Friday The 13th: The Game? Materiał, który obejrzycie poniżej, to zaledwie szkielet produkcji, nad którą pracuje Gun Media i która jakiś czas temu została ufundowana na Kickstarterze.

Jest to surowy ułamek prototypowej, deweloperskiej wersji gry, którą używamy by testować i dopracowywać naszą koncepcję rozgrywki – tłumaczy studio. – Wszystkie materiały, modele postaci, animacje itp. są tymczasowymi materiałami umieszczonymi, abyśmy mogli testować rozgrywkę w odpowiednim kontekście. Styl artystyczny, efekty dźwiękowe, muzyka i rozgrywka nie są w żadnym znaczeniu finałowe albo reprezentatywne dla tego, jak gra będzie wyglądać i brzmieć w dniu premiery.

Podczas etapu pre-alpha koncentrujemy się przede wszystkim na frajdzie z grania i przeznaczamy ten czas do jak najlepszego oddania atmosfery “Piątku trzynastego” z Jasonem Voorheesem w roli głównej. Modele, animacje, UI/HUD itp. zostaną ulepszone w wraz z rozwojem projektu.

Rodzi się zatem pytanie, czy warto pokazywać ludziom tak surową wersję? Niektórzy mogą się zniechęcić. Trzeba mieć jednak na uwadze słowa dewelopera i czekać na rozwój gry. Póki co obejrzyjcie, jak gra mniej więcej może wyglądać. A raczej jak wyglądają jej ogólne założenia:

[źródło: VG24/7]

Patryk Fijałkowski

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry