Cenega Poland rozpoczyna współpracę z Interplay

Cenega Poland rozpoczyna współpracę z Interplay29.01.2004 03:43
Materiały prasowe

Firma Cenega Poland ma przyjemność poinformować, iż rozpoczyna współpracę z kolejnym zachodnim producentem - firmą Interplay. Na mocy podpisanej niedawno umowy, do sklepów trafi szereg gier tego wydawcy, a pierwszymi tytułami będą dwa konsolowe hity - Fallout: Brotherhood of Steel oraz Baldur’s Gate: Dark Alliance II. Wierzymy, że gry te dostarczą graczom wiele satysfakcji.

W Fallout: Brotherhood of Steel na gracza czeka wiele niebezpieczeństw - hordy ghuli, mutantów i innych radioaktywnych istot wprost z najgorszych koszmarów będą chciały zmieść go z powierzchni ziemi. Aby stawić im czoła, trzeba wykorzystać wszystkie możliwe strategie i taktyki oraz duży arsenał broni. Wykonaj swe posłannictwo, pokonaj armię mutantów i zaprowadź ludzki porządek na zniszczonej ziemi.

Długo oczekiwana kontynuacja bestsellerowego Baldur’s Gate: Dark Alliance nareszcie trafia na konsolę PlayStation 2. Weź udział w nowej przygodzie i staw czoła okropnym niebezpieczeństwom w czasie swej wyprawy po bogactwa, chwałę i władzę. Czekają na Ciebie zastępy złowrogich przeciwników, zamieszkujących miejsca, o jakich Ci się nie śniło! W tej, pełnej akcji grze fantasy to Ty decydujesz o rozwoju wydarzeń w świecie Wrót Baldura.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)