Zmien skórke
Logo Polygamii

Call of Battlefield 1: WW2, czyli zaskakująca zbieżność artystyczna Sledgehammer Games i DICE

1 /7

 

Dwie różne gry dwóch różnych producentów, ulokowane w innych realiach historycznych. A jednak zaskakująco podobne. Oglądając wczoraj pierwszy trailer z Call of Duty: WW2 i oficjalne obrazki mieliśmy (nie takie) małe deja vu. Rok temu Battlefield 1 prezentował nam całkiem podobne kadry, tyle że I wojny światowej.

Pewne podobieństwa są nieuniknione – oba XX-wieczne konflikty zbrojne choć diametralnie różne, to toczyły się jednak w stosunkowo niewielkim odstępie czasu. Samo przedstawienie wojny, wybór kadrów, kompozycji obrazu czy znajdujących się na nich elementów (żołnierz z miotaczem ognia, rozsypująca się wieża) – na bezpośrednich zestawieniach widać sporo podobieństw.

Pomysł na galerię podsunęło nam thecrazyhunters.com.

Redakcja

5
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
3 Komentarze
2 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
MasaGratoR
Użytkownik

Część grafik jest mocno wymuszona, zwłaszcza 4 obrazek. Co tam widzicie wspólnego poza tym, że stoi tam dwóch odwróconych tyłem do kadru żołnierzy?

ks.Ignacy
Użytkownik

W CODzie nie pojeździ pojazdami. Szach mat. BF won

Sommer
Użytkownik

Czemu bf won? Może będą pojazdy nawet e3 nie było. Radze czasem myśleć

ifene
Gość
ifene

Dobry ruch Activision. Dice zbadało grunt na jakim stoją obecni gracze jeśli chodzi o gry osadzone w przeszłości, a Activision wykorzysta to co się przyjęło i wyeliminuje elementy, które gracze krytykowali…

…kogo ja oszukuję. Nie mogę się doczekać na zabijanie Niemców z mojego M1 pomalowanego na różowo w skórce Hello Kitty jednocześnie dabując nad zwłokami. Yay.

Sommer
Użytkownik

Ale tego Coda robią 2,5 roku