Brothers in Arms - lokalizacja rozpoczęta

Brothers in Arms - lokalizacja rozpoczęta07.03.2005 15:04
Materiały prasowe

Cenega Poland informuje, że rozpoczął się proces lokalizacyjny kolejnej gry firmy Ubisoft, postrzeganej przez prasę jako niezwykle realistyczne odwzorowanie serialu Kompania Braci - Brothers in Arms: Road to Hill 30.

Podobnie jak w przypadku Splinter Cell: Chaos Theory, również gra FPP studia Gearbox zostanie w pełni zlokalizowana (włącznie z nagraniami głosów postaci), a wychodząc na przeciw oczekiwaniom graczy, Cenega zdecydowała się na wydanie jej w dwóch wersjach językowych do wyboru - w pudełku z grą znajdować się będzie oryginalna, angielska wersja oraz dodatkowa nakładka, polonizująca grę. Cena Brothers in Arms: Road to Hill 30 została ustalona na 99,90 PLN. Poniżej znajdują się pierwsze oceny gry Brothers in Arms: Road to Hill 30 z polskiej prasy: „Jeżeli kiedyś chciałeś znaleźć się na miejscu bohaterów serialu Kompania Braci, w lutym dostaniesz taką szansę. Szykuje się hit!!!” Click „Rewolucja pod względem typu gry, graficznym oraz gry sieciowej.” CD Action„II Wojna realna jak nigdy dotąd!” CD Action „Ta gra nie zawiedzie!” PSX Extreme Brothers in Arms to oparta na faktach gra, przedstawiająca przygody sierżanta Bakera z Amerykańskiej 101 dywizji spadochronowej. W czasie słynnego zrzutu spadochronowego, poprzedzającego główny atak na Normandię, przedstawionego między innymi w serialu "Kompania Braci", Baker i jego ludzie toczą zaciekłe walki z broniącymi się Niemcami. Już wkrótce okaże się, że gracz będzie musiał dokonać trudnego wyboru - wykonanie misji zgodnie z planem może oznaczać śmierć jego przyjaciół - tytułowych towarzyszy broni.

Brothers in Arms rzuca gracza w realia historyczne ośmiodniowej inwazji na Normandię - niepowtarzalna grafika, autentyczność wydarzeń, dźwięk i opcje rozgrywki oznaczają, że teraz każdy ma okazję wziąć udział w wydarzeniach, które zmieniły oblicze drugiej wojny światowej.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)