Zmien skórke
Logo Polygamii

Boromir recytuje wiersz w najnowszym trailerze A Plague Tale: Innocence

Aż miło posłuchać. Nie, Sean Bean tym razem nie umiera.

Tytuł newsa to nie żart, bo Sean Bean naprawdę wykonuje recytację wiersza. Utwór zatytułowany „The Little Boy Lost” został napisany przez Williama Blake’a, angielskiego poetę i malarza, który tworzył w epoce romantyzmu. Jak czytamy w oficjalnym opisie filmiku:

Ten głęboko poruszający wiersz podkreśla piękne wizualia gry i idealnie obrazuje podróż Amicii i Hugona przez rozdartą wojną Francję. Wiele materiałów autorstwa Williama Blake’a łączy się z motywami A Plague Tale dotyczącymi dzieciństwa i utraty; służyły jako kreatywna inspiracja zespołowi pracującemu nad grą.

Teraz skojarzenie z uniwersum „Gry o Tron” jest tak silne, że gdy aktor mówi „The night is dark…”, do głowy przychodzi tylko jedno rozwinięcie tej frazy.

Zawsze chwali się, gdy za materiałami promocyjnymi stoi też jakiś artyzm, pomysł, no i oczywiście dobre wykonanie. Tutaj tego nie zabrakło. Jeśli zaś chodzi o samo A Plague Tale: Innocence, które dwa dni temu zadebiutowało na PC, PS4 i Xboksie One, gra zbiera świetne recenzje i sama nie mogę się doczekać, aż sobie kupię i zagram, zwłaszcza że – z tego co mi się obiło o uszy – chwalona jest głównie za dobrą fabułę.

Tatiana Kowalczyk

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
C.C. Stellar
Użytkownik

Gra zapowiada się świetnie. Pewnie się skuszę jak już ogram to, co mam w planach.

Popularne wpisy

Popularne Gry