Zmien skórke
Logo Polygamii

Borderlands 3 z 10 minutami rozpierduchy

Moze i jej opancerzony mech w akcji.

Gearbox opublikował demo Borderlands 3, które firma zabrała ze sobą do Los Angeles. Moze pokazuje w nim możliwości swojego mecha – w tym opancerzonym potworku nic nie stanie jej na drodze, przeciwników miażdży jak mróweczki. Możemy też rzucić przy okazji okiem na drzewko umiejętności.

Tak jak już się dowiedzieliśmy wcześniej, nowa odsłona serii nie wprowadzi do fundamentów gry żadnych rewolucji; zamiast tego je nieco usprawni. System lootu będzie dopasowywał nagrody do naszego poziomu zaawansowania, postaci otrzymają zestaw trzech umiejętności do wyboru zamiast jednej narzuconej z góry, a akcja gry rozszerzy się na więcej niż jedną planetę, które odwiedzimy dzięki statkowi kosmicznemu Sanctuary. O reszcie zmian przeczytacie w newsie Krzyśka.

Jeśli jeszcze nie widzieliście, odsyłam do zwiastuna Borderlands 3 zaprezentowanego na konferencji Microsoftu. Premiera już 13 września tego roku.

Tatiana Kowalczyk

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
0 Odpowiedzi
2 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lord Bart
Użytkownik

Chyba jedyny tytuł z E3, który trzyma równy poziom tego co obiecuje i tego co daje – trailer, gameplay. Fajno, 2020 zapowiada się grubo. Oby tylko czas był.

PentaStar
Użytkownik

W końcu BL3. Długo trzeba było czekać.

Popularne wpisy

Popularne Gry